Telewizor LED Samsung UE32F6002FK 32 cale Full HD Głogów Małopolski
2 opinie
Telewizor LED Samsung UE32F6002FK 32" LED Full HD Tizen DVB-T2 nr kat. 1351140 Ekran: 32 ", Full HD / 1920 x 1080 Telewizor Smart: Smart TV Częstotliwość odświeżania obrazu: do 60 Hz Technologia obrazu: LED Pozostałe funkcje i parametry: HDR, Wi-Fi, Bluetooth Nr kat. 1351140 Bezprzewodowa …
od 999 Najbliżej: 11 km
Liczba ofert: 36
Oferta sklepu
Lista Ofert
Opis
Specyfikacja
Dane podstawowe
Marka
  • Samsung
Przekątna ekranu
  • 32 cale
Technologia
  • Full HD
Rozdzielczość ekranu
  • 1920x1080
Zastosowane technologie
  • Dolby Digital
Tuner
  • DVB-C
  • DVB-T2
Standard kodowania
  • H.265/HEVC
Rodzaj ekranu
  • Prosty
Model
  • UE32F6002FK
Rodzaj matrycy
  • LED
Częstotliwość odświeżania
  • 60 Hz
Tryb HDR
  • Tak
Moc głośników
  • 20 W
Dolby digital
  • Tak
Smart TV
  • Tizen
Komunikacja
  • Bluetooth
  • Wi-Fi
Ilość złącz HDMI
  • 2
Ilość złącz USB
  • 1
Ethernet (LAN)
Klasa energetyczna
  • F
Pobór mocy
  • 27 W
Pobór mocy w trybie czuwania
  • 0,5 W