Apart Audio CMX20TBL Głogów Małopolski
4,5
1 opinia
od 371 Najbliżej: 14 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Biamp CMX 20T BL CMX20T to 2-drożny sufitowy zestaw głośnikowy o wyjątkowej jakości i dobrym przetwarzaniu basu. Może być stosowany jako konwencjonalny głośnik 16-ohmowy lub jako głośnik do instalacji 100-woltowych. W pierwszym przypadku można podłączyć do 4 zestawów połączonych równolegle na każdy kanał 4-ohmowego wzmacniacza. Do zastosowań w instalacjach 100-woltowych CMX20T wyposażono w wysokiej jakości 20-watowy, 100-woltowy transformator z różnymi odczepami mocy. 8-calowy głośnik ze wzmocnionego polipropylenu wraz z 1-calowym głośnikiem wysokotonowym z jedwabną kopułką zapewniają bardzo niski poziom zniekształceń. Dzięki temu zestaw CMX20T nadaje się doskonale do odtwarzania mowy przez mikrofon lub muzyki w tle przy wyższych poziomach głośności. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa ABS. Głośnik niskotonowy z membraną ze wzmocnionego polipropylenu i z gumowym pierścieniem jest odporny na działanie wilgoci. Zestaw CMX20T jest łatwy do instalacji, dzięki prostemu, szybkiemu systemowi montażowemu. 3 śruby mocujące są ukryte pod maskownicą głośnika, co nadaje zestawom nowoczesny i wyrazisty wygląd. CMX20T jest sprzedawany standardowo w białym kolorze. Przy zakupie co najmniej 12 sztuk, może być opcjonalnie pomalowany na dowolny kolor z palety RAL (nr ref: PAINT-CM). DANE TECHNICZNE: Typ: Zestaw 2-drożny klasy hi-fi Pro 8” głośnik z membraną ze wzmocnionego polipropylenu oraz gumowym pierścieniem 1” głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką Impedancja: 16 Ohm / 100 V Odczepy transformatora linii 100 V: 2,5 W (4 kOhm); 5 W (2 kOhm); 10 W (1 kOhm); 20 W (500 Ohm) Moc (16 Ohm): 60 W RMS; 100 W muzyczna Moc (100 V): 20 W RMS; 32 W muzyczna Efektywność: 93 dB / 1 W / 1 m Szczytowy poziom natężenia dźwięku: 110 dB Zakres przenoszonych częstotliwości: 50 – 20.000 Hz Rozpraszanie: 180º przy 1 kHz; 80º przy 4 kHz; 45º przy 8 kHz Klasa IP: 54 (odporność na kurz i wilgoć) Wymiary: średnica zewnętrzna: 244 mm; średnica otworu montażowego: 220 mm; głębokość: 90 mm Waga: 1,4 kg KARTA PRODUKTU Biamp - dawniej Apart Audio W związku z przyłączeniem marki Apart Audio do grupy Biamp , nastąpiła zmiana nazewnictwa produktów.