Szukasz

Baterie łazienkowe Gliwice

i okolice
Baterie łazienkowe
Baterie łazienkowe
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Excellent 242mm chrom/ połysk/ mosiądz Pride ARAC.4005CR

5
Excellent 242mm chrom/ połysk/ mosiądz Pride ARAC.4005CR
Nie mogę niestety ocenić wytrzymałości produktu, ponieważ mam go za krótko. Poza tym bateria prezentuje się bardzo dobrze i wygląda solidnie i jest taka nietypowa.

GROHE Eurosmart 33300002

5
GROHE Eurosmart 33300002
Bateria prosta, estetycznie wykonana, łatwy montaż, przystępna cena. Automatyczny przełącznik prysznic-wanna bardzo praktyczny. Ładnie wygląda, długa gwarancja producenta. Sterowanie ciepła-zimna woda bardzo płynna. Polecam.

GROHE Grohtherm 1000 34155003

5
GROHE Grohtherm 1000 34155003
Bardzo polecam tę baterię. Cały ten system ze stabilizacją temperatury jest bardzo wygodny. Zamiast tracić wodę podczas ustawiania temperatury, po prostu odkręcasz kran i masz co ostawiłeś wcześniej :-) Po baterii Grohe spodziewałem sie najwyższej klasy wykonania i sie nie zawiodłem. Cała bateria wykonana jest z metalu i daje odczucie obcowania z przedmiotem ekskluzywnym i dopracowanym. Guzik w lewej rączce pozwala na ustawienie wyższej temperatury niż 38 stopni (optymalna). Natomist w prawej pozwala odblokować pełną moc prysznica. Prysznic uruchamia sie prawą gałką, kręcąc w przeciwną stronę niż przy odkręcaniu kranu. Raczej wygodne,ale trzeba sie przyzwyczaić, bo inaczej niespodziewany prysznic. Po kupnie tej baterii zauważalne obniżenie zużycia wody.