Szukasz

Zapachy damskie Gdynia

i okolice
  • Perfumy i wody damskie

  • Antyperspiranty i dezodoranty damskie

Zapachy damskie
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Calvin Klein CK in2U Woman Woda Toaletowa 150ml

5
Calvin Klein CK in2U Woman Woda Toaletowa 150ml
zakup dokonany na podstawie ocen klientów iperfumy.pl , trwały przyjemny zapach. Najważniejsze, że żonie się podoba. Co do sklepu to duża 6 z +. Pozdrawiam i do następnego razu.

Yves Saint Laurent Black Opium Woda Perfumowana 90ml

5
Yves Saint Laurent Black Opium Woda Perfumowana 90ml
Znam te perfumy z dawnych lat. Jako młoda kobieta zakochałam się w nich. W sklepach są bardzo drogie, więc nie było mnie stać na zakup tych perfum. Teraz, dzięki sklepom internetowym znalazłam najkorzystniejszą ofertę i jestem szczęśliwą posiadaczką cudownych perfum, o których marzyłam od dawna.

Moschino I Love Love Woda Toaletowa 100ml

5
Moschino I Love Love Woda Toaletowa 100ml
Od dawna marzyłam o tym zapachu. Pewnego dnia w jednej z sieciowych perfumerii okazało się, że jest promocja i udało mi się go zdobyć w cenie o 50% niższej. Mam go już dwa tygodnie a codziennie zaskakuje mnie od nowa. Stapia się z moją skórą, bo chociaż wcale go nie czuję, znajomi mówią, że ślicznie pachnę. Bardzo fajna buteleczka, optymistyczna. Nuty zapachowe są obłędne. Dla mnie w zależności od pory dnia jest zapachem eleganckim albo nowoczesnym i świeżym. Z godziny na godzinę rozwijają się różnorodne aromaty cynamonu, piżma, limonki. Polecam, dla młodych kobiet. Jest to zapach dość słodki, nie każdemu może odpowiadać.