Szukasz

Wzrok i słuch Gdynia

i okolice
Wzrok i słuch
Wzrok i słuch
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

BLEPHACLEAN Chusteczki do higieny oczu i powiek 20szt.

5
BLEPHACLEAN Chusteczki do higieny oczu i powiek 20szt.
Ziołowe chusteczki do higieny powiek i okolic wokół oczu. Mogą być stosowane u dzieci. Nieuczulające. Skuteczne zarówno do codziennej higieny jak i w stanach zapalnych.

Blephasol 100ml

4,5
Blephasol 100ml
Stosuję go od czasu zabiegów okulistycznych, po których moje oczy szybko się wysuszają. Jest delikatny nie powoduje podrażnień, dobrze oczyszcza z resztek leków, ropy, czy naturalnej wydzieliny, która zasycha w kącikach. Nie polecam natomiast do zmywania makijażu - nie radzi sobie.

Hylo-Gel, krople, 10ml

4,5
Hylo-Gel, krople, 10ml
Przede wszystkim Hylo Gel zawiera dużą dawkę hialuronianu sodu, co jest niewątpliwie największą zaletą, bo żadne inne krople nie nawilżają tak intensywnie, własnie takie krople są przeznaczone do leczenia silnego suchego oka. Trochę obawiałem się ich gęstości, ale zakrapla się jednak przyzwoicie. Aplikator jest twardy, a dawka łez pryska dopiero jak się maksymalnie dociśnie butelkę. Zakraplanie nie jest do końca wygodne, ale być może to kwestia dopracowania własnej techniki zakraplania lub przyzwyczajenia. Preferowałbym jednak miękkie opakowanie, jakie ma np Hyabak. Po zakropleniu przez jakiś czas występuje zamglone widzenie, ale to żaden problem.