Szukasz

Wzrok i słuch Gdynia

i okolice
Wzrok i słuch
Wzrok i słuch
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Hialeye, Free 0,2%, krople do oczu, 10ml

5
Hialeye, Free 0,2%, krople do oczu, 10ml
Opakowanie trochę zbyt twarde, zwłaszcza dla starszych osób ale jest to chyba jedyna wada. Opcjonalnie starsza osoba korzystała z innych kropli ,ale powróciła do starego, sprawdzonego leku. W odczuciu osoby korzystającej z w/w kropli do oczu następuje poprawa w likwidowaniu suchości oczu.

Systane Ultra krople do oczu 10ml

5
Systane Ultra krople do oczu 10ml
Najlepsze krople jakich używałam, a jstm po laserowej korekcie wzroku (miałam ją w maju 2016). Wcześniej miałam suche oczy i jedna klinika mnie odrzuciła na laserową koretkę przez suche oczy, ale w drugiej nie poddali się i powiedzieli że będzie dobrze. Ale codziennie muszę wpuszczać 2 krople do obojga oczu bo jak nie zrobię tego to mam jakby piach.. więc stosowałam wiele kropli, nie wiem czy mogę podawać marki ale spróbuję (nie działały ani trochę hyabak, occumax, hyal eye, theoloze duo), za to całkiem pomogły dexoftyal ale były za tłuste. Systane ultra są najlepsze - dają mi na długo ulgę, rzeczywiście nawilżają i mają dobrą cenę. Polecam!

Thealoz Duo Gel UD żel do oczu 30 minims.a 0,4ml

5
Thealoz Duo Gel UD żel do oczu 30 minims.a 0,4ml
bardzo dobrze nawilżają, lepiej niż krople, minus - przez chwilę zamglony obraz i nie nadają się do soczewek, b. dobre na noc - zastępują klasyczne żele