vidaXL Markiza przeciwsłoneczna żółto białe płótno 4x3 m (bez stelażu) Gdynia

2,75
2 opinie

Tkanina markizy może zostać zamontowana na już istniejącej ramie i jest znakomita do zabezpieczenia przed szkodliwymi promieniami UV, zapewniając przyjemny cień na patio, tarasie lub w ogrodzie. Produkt jest idealny do stelaży o wymiarach 4 x 3 m. Za sprawą swojego atrakcyjnego koloru będzie …

od 465,99 Najbliżej: 18 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

Tkanina markizy może zostać zamontowana na już istniejącej ramie i jest znakomita do zabezpieczenia przed szkodliwymi promieniami UV, zapewniając przyjemny cień na patio, tarasie lub w ogrodzie. Produkt jest idealny do stelaży o wymiarach 4 x 3 m. Za sprawą swojego atrakcyjnego koloru będzie idealnym dodatkiem do ogrodu. Wykonana z odpornego na promieniowanie UV i blaknięcie poliestru markiza jest bardzo trwała i posłuży przez lata. Uwaga: produkt składa się z 1 głównej części pokrycia z tkaniny oraz 1 falbany. Przesyłka nie obejmuje ramy. Jest to wysokiej jakości zamienna tkanina na markizę dla osób, które już posiadają stelaż. Zapasowa tkanina na markizę Kolor: żółty słonecznikowy i biały Wymiary tkaniny samego zadaszenia: 380 x 295 cm (dł. x szer.) Szerokość boku: 20 cm Pasuje na ramy o wymiarach: 4 x 3 m (dł. x szer.) Rama markizy nie jest załączona w przesyłce Zawartość przesyłki: 1 x główna część pokrycia markizy 1 x falbana Materiał: Poliester: 100%

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • VidaXL
Zastosowanie
  • Tarasowe
Kolor
  • Białe
Szerokość (cm)
  • 300
Długość
  • 380 cm

Opinie vidaXL Markiza przeciwsłoneczna żółto białe płótno 4x3 m (bez stelażu) Gdynia

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
2,75 na podstawie 2 opinie
  • Użytkownik Ceneo
    1
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    NIE WIDZIAŁEM NIE MACAŁEM
  • Użytkownik Ceneo
    4,5
    Wszystko ok trochę trwało zanim doszło ale przesyłka z Sycylii a opinie chcieli zanim odebrałem