Szukasz

Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Gdynia

i okolice
Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe
Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Brother InkBenefit Plus DCP-T510W

5
Brother InkBenefit Plus DCP-T510W
Jest to moja pierwsza drukarka atramentowa. Początkowo chciałem kupić najtańszą laserówkę kolorową, ale kalkulując koszty utrzymania, wychodziły same plusy za atramentową. Także "zaryzykowałem". Pierwsze wrażenia: - napełnianie tuszu bardzo proste, nic też się nie rozchlapuje - pierwsze uruchomienie trwało dosyć długo - konfiguracja w miarę ok, choć wpisywanie hasła do WiFi dosyć niewygodne (strzałka góra-dół by wybrać znak) - można też podłączyć kabel usb, gniazdo jest schowane pod skanerem - taca na papier jest słabej jakości, niewygodnie się wkłada papier - pierwsze wydruki w czerni i bieli wyglądały ok, choć wydruk dokumentów na laserówce jest jak dla mnie fajniejszy, ale co kto lubi - czas druku: wydruk jednej czarno-białej strony A4 z tekstem w najlepszej jakości zajmuje 2 minuty, wysokiej 50sek, średniej 9 sekund, najniższej 5sek - druk kolorowy to pojawiło się wielkie rozczarowanie, kolory bardzo wyblakłe i nieciekawe. Jako, że jest to moja pierwsza atramentówka to wiele rzeczy nie widziałem. Aby druk w kolorze wyglądał normalnie trzeba używać papieru fotograficznego. Drukując na zwykłym papierze jest słabo, można to trochę poprawić "oszukując drukarkę" i wybrać, że drukujemy na papierze foto, wtedy kolory są ciut lepsze. Na papierze fotograficznym bardzo duży plus, wydruki są lepszej jakości niż u niejednego fotografa! Należy tylko pamiętać, że ten papier jest jednostronny, i umieszczamy go w tacy tą gorszą częścią do góry. Jak na razie wydrukowałem ponad 300 stron, a tuszu ledwo co ubyło. Do plusów jeszcze bym zaliczył: - wygodne drukowanie z telefonu przez wifi android/ios - ze skanowaniem / kopiowaniem nie ma problemów - bonusowe tusze oraz papier fotograficzny za zarejestrowanie sprzętu - przyszły jakoś po miesiącu :) Podsumowując, jeśli ktoś potrzebuje drukarki do domu, aby czasem coś wydrukować, skopiować czy zamiast pójść do fotografa, to można kilka zdjęć wydrukować w naprawdę super jakości.

Brother InkBenefit DCP-J105

5
Brother InkBenefit DCP-J105
Bardzo dobra drukarka w przystępnej cenie. Możliwość drukowania przez sieć uważam za bardzo przydatną opcję. Cena oryginalnych tuszy też nie jest za wysoka. Generalnie polecam.

HP DeskJet Ink Advantage 5075 (M2U86C)

5
HP DeskJet Ink Advantage 5075 (M2U86C)
Bardzo latwa w obsludze drukarka. Estetyczny wyglad. Nie jest glosna, tak jak czytalam w opiniach. Jestem bardzo zadowolona. Do uzytku domowego nie potrzeba nic wiecej. Przystepna cena