Szukasz

Trymery Gdynia

i okolice
Trymery
Trymery
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Philips OneBlade Pro QP6510/20

4,5
Philips OneBlade Pro QP6510/20
Maszynkę Philips One Blade Pro QP6520 mam w swoim posiadaniu od niespełna miesiąca i choć stosunkowo jest to krótki czas używania tego urządzenia, to stylizacja mojego zarostu stała się o wiele prostsza i przyjemniejsza. Do tej pory posiłkowałem się standardową maszynką i pianką do golenia - przy pomocy również maszynki do strzyżenia. To jednak nie dawało mi zamierzonego efektu i traciłem bardzo dużo czasu. Regulowana JEDNA nasadka OneBlade Pro daje komfort modelowania zarostu i nie trzeba kombinować kilkoma urządzeniami, aby uzyskać schludny wygląd. Design oraz lekkość prowadzenia w połączeniu z cyfrowym wyświetlaczem jest również dodatkowym plusikiem. Jeżeli BRODACZU, zależy Ci na funkcjonalności i czasie przy stylizacji - ta maszynka jest dla Ciebie!

Braun BT5070

5
Braun BT5070
Ładna, poręczna, wygodna w eksploatacji i czyszczeniu. Szybkie ładowanie na plus, długość pracy na baterii na plus, głośność pracy w porównaniu do innych używanych maszynek na plus.

Philips Beardtrimmer Series 3000 QT4005/15

5
Philips Beardtrimmer Series 3000 QT4005/15
Bardzo dobre i lekkie urządzenie. Łatwe w obsłudze, a co najważniejsze regulacja jest wystarczająca. Po kilku użyciach, na dość sporym zaroście akumulatorek nadal się nie rozładował, a praca trymera się nie zmieniła. Słabo czyści zarost, bez nakładki, choć nie mam porównania, czy inne urządzenia tego typu są lepsze. Brakuje diody, która by informowała, o stanie baterii.

Najczęściej szukane