Zdjęcie Tootiny Skoczek Krówka Biała T-Tff-Nn101 - Gdynia

Tootiny Skoczek Krówka Biała T-Tff-Nn101 Gdynia

4,85
15 opinii

Krówka Tootiny – Biała w czarne łatySkoczek Tootiny - dmuchana, gumowa zabawka do skakania.Skoczki Tootiny to wesołe nadmuchiwane zabawki do skakania dla dzieci. Każdy maluch uwielbia hycać, hopsać, podskakiwać na swoich malutkich nóżkach. Gumowe zabawki Tootiny zapewniają ogromną i niepowtarzalną …

od 61,30 zł Najbliżej: 0,7 km

Stan: nowy

Liczba ofert: 15

Dostępnych od ręki: 0

Opis

Krówka Tootiny – Biała w czarne łaty

Skoczek Tootiny - dmuchana, gumowa zabawka do skakania.

Skoczki Tootiny to wesołe nadmuchiwane zabawki do skakania dla dzieci. Każdy maluch uwielbia hycać, hopsać, podskakiwać na swoich malutkich nóżkach. Gumowe zabawki Tootiny zapewniają ogromną i niepowtarzalną frajdę ze skakania.

Dzieci kochają krówkę Tootiny nie tylko dlatego, że jest bardzo ładna i skoczna! Jej miękkie gumowe rogi są ​​łatwe do chwytania dla małych dłoni, a pastelowe kolory w charakterystyczne białe łatki przykuwają uwagę dzieci. Nawet te najmłodsze, za małe by skakać na skoczku, interesują się stojącą w pokoiku kolorową krówką.

Napompowany Skoczek Tootiny to wyjątkowy środek transportu dla dzieci, idealny do brykania po domu i ogrodzie. Aby wesoło podskakiwać wystarczy usiąść na nadmuchaną krówkę, złapać za wystające uszy i ruszyć w podskokach do przodu.

Skoczki Tootiny są wykonane z wysokiej jakości gumy i działają jak piłka gimnastyczna, pozytywnie wpływając na rozwój psychofizyczny dziecka, rozwijając zmysł równowagi, poprawiając sylwetkę, wzmacniając kręgosłup i koordynację rąk i nóg. Dzięki Skoczkom Tootiny zapewnisz dziecku wyjątkowy sposób na wielogodzinną zabawę, wypełnioną aktywnością fizyczną i masą radości. Skoczek przeznaczony jest dla dzieci powyżej 1 roku życia, młodsze mogą bawić się pod nadzorem osób dorosłych.

Informacje o produkcie
Nr katalogowy
101

Marka (Zabawki) Brak
Wymagania wiekowe od 3 lat
Płeć (zabawki) Dziewczynki i chłopcy
Kolor (wyliczeniowy) Biały
Wymiary
- Długość: 50 cm
- Wysokość: 45 cm
- Szerokość: 25 cm

Akcesoria w zestawie
- Skoczek Tootiny
- Specjalna pompka do wielokrotnego pompowania
- Zatyczka
- Tekturowe, łaciate pudełko

Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 24 x 16 x 29,5 cm

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Producent
  • Tootiny
Przeznaczenie
  • Dla chłopców
Rodzaj
  • Krówki
Typ
  • Skoczki

Opinie Tootiny Skoczek Krówka Biała T-Tff-Nn101 Gdynia

Ocena ogólna
4,85 na podstawie 15 opinii