Tescoma Adapter na płytę indukcyjną Presto 17 cm 420945 Gdynia

4,35
19 opinii
Zdjęcie Tescoma Adapter na płytę indukcyjną Presto 17 cm 420945 - Gdynia

Producent: Tescoma.Kolekcja: Presto.Materiał: Stal nierdzewna i tworzywo sztuczne.Średnica: 17 cm.Umożliwia korzystanie z tradycyjnego niemagnetycznego naczynia kuchennego na kuchence indukcyjnej. Odpowiedni do aluminiowych, ze stali nierdzewnej i szlachetnej, żeliwnych, emaliowanych, szklanych i …

od 76,09 zł Najbliżej: 0,7 km

Stan: nowy

Liczba ofert: 5

Dostępnych od ręki: 0

Opis

  • Producent: Tescoma.
  • Kolekcja: Presto.
  • Materiał: Stal nierdzewna i tworzywo sztuczne.
  • Średnica: 17 cm.

Umożliwia korzystanie z tradycyjnego niemagnetycznego naczynia kuchennego na kuchence indukcyjnej. Odpowiedni do aluminiowych, ze stali nierdzewnej i szlachetnej, żeliwnych, emaliowanych, szklanych i ceramicznych naczyń kuchennych. Adapter został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wyposażony w aluminiową wkładkę akumulacyjną w celu oszczędzania energii, posiada zedejmowany uchwyt gwarantujący bezpieczne użycie. Można myć w zmywarce. Gwarancja 3- letnia.

Rozmiar adaptera należy dopasować do wielkości dna naczynia – mniejszego adaptera o średnicy ¤ 17 cm należy używać do patelni, garnków i innych naczyń o średnicy 14 – 20 cm. Do naczyń o średnicy 20 – 28 cm odpowiedni jest większy adapter o ¤ 21 cm.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Kolor
  • Srebrne
Producent
  • Tescoma

Opinie Tescoma Adapter na płytę indukcyjną Presto 17 cm 420945 Gdynia

Ocena ogólna
4,35 na podstawie 19 opinii