Szukasz

Telewizory Gdynia

i okolice
Telewizory
Telewizory
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Samsung UE55NU7172

5
Samsung UE55NU7172
Bardzo dobry telewizor smart TV , najnowszy wypust z 2018. Szybki system operacyjny nie zacina się i działa błyskawicznie z Netflix czy Youtube. Matryca w pełni 4k pixeli dobry kąt widzenia oraz super odwzorowanie kolorów ( w tym czarnego) . Jak na telewizor bardzo czysto odtwarza dzwięk i dobrze radzi sobie z basem, Z tyłu wpełni zabudowany , nie ma problemu z gromadzeniem się kurzu w środku obudowy. Jedynym minusem jest brak dołączonego pilota smart. W zestawie jest normalny pilot ale jest możliwość podłączenia zewnętrznej klawiatury i myszki.

Philips 55POS9002

4,5
Philips 55POS9002
Philips serii 9002 przy wykożystaniu matrycy LG poprzedniej generacji uzyskał dużo lepsze osiągi skupiając się na wykorzystaniu już posiadanych przez nią parametrów ( procesor P5), który firma już miała w swoim arsenale. System Android, którego Philips był pionierem i nie bał się eksperymentować (z porażkami włącznie) doprowadził firmę do zaoferowania najlepszego oprogramowania tego typu na świecie. Sony, które czekało ze swoim oprogramowaniem rok aż z Philips podknie się na pierwszych niedoskonałościach swojego pierwszego androida jest już daleko z tyłu w tym starciu. Dodając funkcję ambilight i opcjonalnie funkcję HUE moim zdaniem stawia to 55POS9002/12 ja czele konkurencji..... Atrakcyjna cena pewnie wynika z połączenia technologii, które Philips już posiada a nie tworzenia nowych "wynalazków". Dźwięk trochę do poprawy ale kto wydaje na OLEDA i słucha dźwięku z głośników TV... takie moje zdanie

Samsung UE55MU7002T

5
Samsung UE55MU7002T
Nie jestem żadnym specem, wcześniej miałem plazmę panasonica, teraz kupiłem samsunga 65mu7002. Telewizor ma genialny obraz, zero smużenia, piękne kolory, biały i czarny tak samo, dźwięk mam podłączony do soundbara wiec sie nie wypowiem. Dodam że zrobiłem kalibrację na podstawie danych z neta.