Szukasz

Telefony stacjonarne Gdynia

i okolice
Telefony stacjonarne
Telefony stacjonarne
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

MaxCom MM35D

5
MaxCom MM35D
Świetny telefon, prosty w obsłudze wręcz intuicyjny. Moi dziadkowie ogarnęli jego obsługę więc to idealny telefon także dla seniorów. Cena bardzo przystępna. Polecam

Panasonic KX-TG2511PDM Mettalic

5
Panasonic KX-TG2511PDM Mettalic
TO nie jest pierwszy taki aparat jaki kupiłem w firmie - kupiłem bo zmam i jest OK. Za te pieniądze nie ma nic lepszego. Prosty, fajny, funkcjonalny - użytkownicy są zadowoleni to ja też.

SIEMENS Gigaset C530 Czarny

5
SIEMENS Gigaset C530 Czarny
Bardzo dobry produkt o dużych możliwościach. Dużą zaletą jest możliwość skojarzenia ze stacją bazową innych słuchawek Gigaset, nawet ze zwykłych analogowych telefonów. Konfiguracja w przypadku niestandardowych dostawców (tzn. takich, którzy nie znajdują się na liście operatorów w menu telefonu) jest nieco skomplikowana, ponieważ zawiera bardzo dużo parametrów. Z drugiej strony można dzięki temu skonfigurować praktycznie dowolnego operatora dokładnie tak, jak chcemy. Stacja obsługuje jedną linię analogową i 6 linii VoIP (w tym jedna zarezerwowana na gigaset.net), do każdej słuchawki można przypisać domyślną linię, albo pozostawić możliwość wyboru linii podczas nawiązywania połączenia.