Szukasz

Technika wodna Gdynia

i okolice
  • Nawadnianie ogrodu

  • Węże i zraszacze

  • Pompy i akcesoria

  • Pozostałe akcesoria wodne

  • Oczka wodne i akcesoria

  • Fontanny

  • Pompy i hydrofory

  • Akcesoria do pomp

Technika wodna
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Gardena Classic 3000/4 1707-20

4,5
Gardena Classic 3000/4 1707-20
Dobra pompa z niezlym cisnieniem. Dziala 3 rok od maja do wrzesnia praktycznie po 6 godzin dziennie. Jedyny maly minus to jakosc gwintow w korkach spustowych

Grundfos Mq 3-45 (96515415)

5
Grundfos Mq 3-45 (96515415)
Produkt bardzo prosty w instalacji i obsłudze. Działa zgodnie z opisem. Wykorzystuję do wody deszczowej. Studnia oddalona o jakieś 10metrów. Od strony czerpni 4 kolana. Pomimo tego (straty na każdym kolanie) pompa działa bez zarzutów. Polecam.

Gardena Comfort Bęben Naścienny35 Roll-Up Automatic (8024-20)

5
Gardena Comfort Bęben Naścienny35 Roll-Up Automatic (8024-20)
Cóż by tu długo pisać o produktach marki GARDENA- płacimy dużo, ale jakość jest bezkompromisowa. Widać, że inżynierowie projektujący te produkty mają olej w głowie- wiedzą co robią. Produkty są pomysłowe- nowoczesne, wykonane z najwyższej jakości materiałów - seria produktów która jest zaprojektowana na lata użytkowania. Produkty GARDENA to łańcuch różnych udogodnień które pasują wszystkie do siebie - zarówno kolorystycznie jak i mechanicznie. Estetyka i solidność... Coś pięknego. Krótko o bębnie... Kosztuje dużo- fakt. Tak jak napisałem- gdyby produkt kosztował 499 zł to myślę byłoby na prawdę adekwatnie. Bęben wygląda estetycznie na ścianie- pasuje do każdego budynku. Mocowanie solidne- bęben jest zamocowany na profilu który się obraca- 180 stopni obrotu - pełna swoboda. No i ta wygoda- gdy wąż jest rozwinięty- pociągasz lekko do siebie- a mechanizm wszystko robi za Ciebie- za każdym razem perfekcyjnie, szybko i bez wysiłku i brudzenia rąk, ubrania i elewacji. POLECAM! UWAGA! Radzę nie puszczać węża samopas- zawsze ręką kontroluję jego samoczynne zwijanie tak żeby pomarańczowy element blokujący na wężu (wygląda jak boja) nie uderzał z impetem w mechanizm- gdyż może to skutecznie obniżyć żywotność mechanizmu nawijającego - rolek.