Tacx Flow Smart T2240.61 Gdynia

Tacx Flow Smart to interaktywny, inteligentny trenażer rowerowy kompatybilny z aplikacjami do jazdy na rowerzeKonstrukcja typu wheel-on zapewnia łatwą i stabilną konfigurację za pomocą dwóch kliknięćMierzy prędkość, moc i rytmPraktycznie bezgłośne koło zamachowe umożliwia jazdę bez zakłócania …

od 1 449 Najbliżej: 0,3 km

Liczba ofert: 2

Oferta sklepu

Opis

Tacx Flow Smart to interaktywny, inteligentny trenażer rowerowy kompatybilny z aplikacjami do jazdy na rowerze

Konstrukcja typu wheel-on zapewnia łatwą i stabilną konfigurację za pomocą dwóch kliknięć
Mierzy prędkość, moc i rytm
Praktycznie bezgłośne koło zamachowe umożliwia jazdę bez zakłócania spokoju innym
Kompatybilny z popularnymi aplikacjami treningowymi innych firm, takimi jak Zwift i Tacx®
Trening z realistycznie symulowanymi wzniesieniami o nachyleniu do 6%

Trenażer Tacx Flow Smart zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby trenować przez cały rok. Korzystaj z pełnej interaktywności, trenując w pomieszczeniu. Konstrukcja typu wheel-on ułatwia konfigurację i przechowywanie. Urządzenie łączy się nawet z ulubionymi aplikacjami, takimi jak Zwift, Tacx i TrainerRoad.

Trenuj bez obaw
Trenażer Flow Smart został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu niezawodnych, dokładnych i spójnych pomiarów prędkości, mocy i rytmu bez konieczności stosowania zewnętrznych czujników.

Wysoka wydajność
Chociaż model Flow Smart jest wyposażony w niewielkie koło zamachowe, jest w stanie odtworzyć efekt bezwładności masy 11,8 kg, co zapewnia odczucia takie jak w czasie jazdy na zewnątrz. Potrafi realistycznie symulować wzniesienia o nachyleniu do 6%.

Trwała konstrukcja
Ten stabilny trenażer rowerowy został zaprojektowany z myślą o długim użytkowaniu bez względu na intensywność treningu. Bezpieczny i pewny montaż za pomocą dwóch kliknięć umożliwia szybką jazdę w miejscu. Trenażer Flow Smart jest również wyposażony w pojedynczą rolkę, która nie zużywa się dzięki wykonaniu ze stali hartowanej.

Płynna i cicha praca
Wyposażony w koło zamachowe o masie 1,6 kg i rdzeń rolki wykonany z miękkiego tworzywa sztucznego absorbującego wibracje Flow Smart jest jednym z najcichszych trenażerów dostępnych ofercie.

W pełni połączony
Ten trenażer jest kompatybilny z wieloma popularnymi aplikacjami treningowymi. Niezależnie od tego, czy chcesz zmierzyć się z wirtualnymi światami Zwift, czy też korzystać z innych platform, takich jak Strava i TrainerRoad, ten trenażer rowerowy pozwala jeździć inteligentniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Trenuj na swój sposób
Flow Smart wykorzystuje innowacyjną moc oprogramowania Tacx do treningu w pomieszczeniach. Rozpocznij korzystanie ze skutecznych planów treningowych, zaprojektowanych z myślą o podniesieniu sprawności fizycznej, aby pomóc Ci osiągać cele. Ciesz się czasem spędzonym na rowerze dzięki bibliotece pełnej wysokiej jakości filmów treningowych, które pozwolą Ci odczuć szybkość jazdy po stromych wzgórzach Alp lub na brukowanych ulicach Mediolanu. Ścigaj się z przeciwnikami na żywo i wirtualnymi partnerami treningowymi, połącz swoje konto Strava z mapami 3D, a nawet twórz własne treningi na podstawie nachylenia, mocy, tętna lub FTP. Możesz również korzystać z trenażera bez jakiegokolwiek oprogramowania. W takim przypadku trenażer będzie wykonywał trening według progresywnej krzywej mocy. Opór będzie wzrastał stopniowo wraz z prędkością jazdy, symulując jazdę po płaskiej drodze.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Producent
  • Tacx
Rodzaj
  • Trenażery
System hamowania
  • Nie dotyczy
Ciężar koła zamachowego
  • 1,6 Kg
Maksymalna waga użytkownika
  • 150 Kg
Cechy dodatkowe
  • Bluetooth
Model
  • Tacx Flow Smart
Pomiary
  • Prędkość