Samsung OH24B LH24OHBEBGBXEN Gdynia
Samsung OH24B Płaski panel Digital Signage 61 cm (24") LCD Wi-Fi 1500 cd/m² Full HD Czarny Procesor wbudowany Tizen 6.5 24/7 Samsung OH24B. Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage. Długość przekątnej ekranu: 61 cm (24"), Technologia wyświetlacza: LCD, Rozdzielczość: 1920 x 1080 px, …
od 8 462,99 Najbliżej: 5 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Samsung OH24B Płaski panel Digital Signage 61 cm (24") LCD Wi-Fi 1500 cd/m² Full HD Czarny Procesor wbudowany Tizen 6.5 24/7 Samsung OH24B. Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage. Długość przekątnej ekranu: 61 cm (24"), Technologia wyświetlacza: LCD, Rozdzielczość: 1920 x 1080 px, Jasność: 1500 cd/m², Typ HD: Full HD. Wi-Fi. Czas pracy (godziny / dni): 24/7. Zainstalowany system operacyjny: Tizen 6.5. Kolor produktu: Czarny Najważniejsze parametry techniczne Wydajność - Wielkość pamięci flash: 8000 MB Wyświetlacz - Technologia wyświetlacza: LCD Wyświetlacz - Czas odpowiedzi (typowy): 14 ms Wyświetlacz - Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: Mega Contrast Wyświetlacz - Kąt widzenia (poziomy): 178° Wyświetlacz - Kąt widzenia (pionowy): 178° Wyświetlacz - Rozmiar plamki: 0,2745 x 0,2745 mm Wyświetlacz - Zasięg skanowania w poziomie: 15 - 135 kHz Wyświetlacz - Zasięg skanowania (długość): 24 - 75 Hz Wydajność - Czas pracy (godziny / dni): 24/7 Wyświetlacz - Długość przekątnej ekranu: 61 cm (24") Wydajność - Standard VESA: Tak Wydajność - Ekran dotykowy: Nie Wydajność - Przeznaczenie: Zewnętrzna Wydajność - Jasność: 1500 cd/m² Wydajność - HDCP: Tak Wydajność - Wersja HDCP: 2.2 Wyświetlacz - Kształt ekranu: Płaski Wyświetlacz - Typ ekranu: IPS Wyświetlacz - Rozdzielczość: 1920 x 1080 px Wyświetlacz - Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1 Wyświetlacz - Paleta barw: 72% Wyświetlacz - Wskaźnik zamglenia: 25% Wyświetlacz - Przestrzeń barw RGB: NTSC Wyświetlacz - Częstotliwość pikseli (maks): 594 MHz Wyświetlacz - Folia szklana: AG/AR Film Wydajność - Certyfikaty: Class A60950-1, 62368-1 System komputerowy - System komputerowy: Tak System komputerowy - Typ systemu komputerowego: System on Chip (SoC) Sieć - Przewodowa sieć LAN: Tak Sieć - Wi-Fi: Tak Sieć - Bluetooth: Tak Moc - Zużycie energii (tryb uśpienia): 0,5 W Moc - Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz Moc - Pobór mocy: 90 W Moc - Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V Procesor - Procesor wbudowany: Tak Cechy - Przeznaczenie: Uniwersalne Montaż - Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm Cechy - Typ HD: Full HD Oprogramowanie - Zainstalowany system operacyjny: Tizen 6.5 Konstrukcja - Grubość szkła: 3 mm Konstrukcja - Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage Konstrukcja - Orientacja: Poziomy/Pionowy Konstrukcja - Kolor produktu: Czarny Porty i interfejsy - Port DVI: Nie Porty i interfejsy - Wersja HDMI: 2.0a Porty i interfejsy - Ilość portów wejściowych HDMI: 1 Porty i interfejsy - Wyjście audio (prawe/lewe): 1 Porty i interfejsy - Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1 Porty i interfejsy - Złącze RS232: Tak Porty i interfejsy - Port USB: Tak Porty i interfejsy - Ilość portów USB: 2 Porty i interfejsy - Ilość portów HDMI: 1 Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): -30 - 50 °C Warunki pracy - Zakres wilgotności względnej: 10 - 80% Waga i rozmiary - Szerokość ramki (bok): 2,19 cm Waga i rozmiary - Szerokość ramki (góra): 2,19 cm Waga i rozmiary - Szerokość ramki (dół): 2,19 cm Waga i rozmiary - Szerokość wyświetlacza: 573 mm Waga i rozmiary - Głębokość wyświetlacza: 59,8 mm Waga i rozmiary - Wysokość wyświetlacza: 342,4 mm Waga i rozmiary - Waga wyświetlacza: 8,4 kg Dane opakowania - Szerokość opakowania: 730 mm Dane opakowania - Głębokość opakowania: 140 mm Dane opakowania - Wysokość opakowania: 438 mm Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 10 kg Pozostałe funkcje - Ochrona szkła: Tak Klasyfikacja - Kod producenta: LH24OHBEBGBXEN Klasyfikacja - EAN: 8806094640731 Klasyfikacja - ID Produktu: 101372163