Reusch Rękawice Bramkarskie Re:Pulse R2 Ortho-Tec M 36 70 700 406 Gdynia

Zdjęcie Reusch Rękawice Bramkarskie Re:Pulse R2 Ortho-Tec M 36 70 700 406 - Gdynia

Produkcja rękawic bramkarskich to bardzo odpowiedzialne zadanie stawiane przed wszystkimi firmami funkcjonującymi na rynku tych akcesoriów. Zadanie jest tym poważniejsze, że wszystkie firmy odpowiedzialne za tworzenie nowych modeli piłek na boiska trawiaste czy sztuczne, robią wszystko, aby z roku …

Ostatnia znana cena: 264,99 zł Najbliżej: brak

Stan: nowy

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

Produkcja rękawic bramkarskich to bardzo odpowiedzialne zadanie stawiane przed wszystkimi firmami funkcjonującymi na rynku tych akcesoriów. Zadanie jest tym poważniejsze, że wszystkie firmy odpowiedzialne za tworzenie nowych modeli piłek na boiska trawiaste czy sztuczne, robią wszystko, aby z roku na rok złapanie ich piłek było coraz trudniejsze.

Ostatecznie na widowiskowość piłki nożnej w największym stopniu wpływa przede wszystkim liczba zdobywanych bramek. Dlatego producenci piłek robią wszystko, co w ich mocy, aby piłki coraz szybciej latały, zmieniały swoją trajektorię i chętniej przejmowały rotację z buta zawodnika. Odpowiedzią na te coraz bardziej podstępne piłki są rękawice bramkarskie firmy Reusch, model Re:Pulse, adresowany przede wszystkim do młodych bramkarzy na etapie szkolenia. Ich główne atrybuty odróżniające te rękawice od pozostałych modeli tej firmy, to:


  • System Catch Control, pozwalający na zdecydowanie bezpieczniejsze chwytanie nawet mocno podkręconych uderzeń. System ten szczególnie pomaga utrzymać kontrolę i panowanie nad piłką w trudnych warunkach atmosferycznych ciągłych opadów deszczu lub śniegu.

  • System ESS pozwalający ułożyć dłoń i nadgarstek w kilkudziesięciu różnych pozycjach. Dzięki temu nawet bardzo niefortunne strzały, rykoszety od obrońców i inne niespodziewane oraz nienaturalne zachowania piłki, nie stawiają jeszcze bramkarza w całkowicie beznadziejnej sytuacji.


Specyfikacja

Producent
  • Reusch