Recepta na leki naturalne - Stengler Mark, Balch James F., Young Balch Gdynia

Zdjęcie Recepta na leki naturalne - Stengler Mark, Balch James F., Young Balch - Gdynia

Recepta na leki naturalne to książka, która podbiła rynek amerykański – została sprzedana w setkach tysięcy egzemplarzy.Publikacja ta to ponad 1000-stronicowe kompendium wiedzy na temat skutecznych metod walki z chorobami stosowanymi we współczesnej medycynie. Metody te poparto obszerną, rzetelnie …

od 77,45 zł Najbliżej: 0 km

Stan: nowy

Liczba ofert: 15

Dostępnych od ręki: 0

Opis

Recepta na leki naturalne to książka, która podbiła rynek amerykański – została sprzedana w setkach tysięcy egzemplarzy.
Publikacja ta to ponad 1000-stronicowe kompendium wiedzy na temat skutecznych metod walki z chorobami stosowanymi we współczesnej medycynie. Metody te poparto obszerną, rzetelnie opracowaną bibliografią naukową. Jest to efekt wielu lat praktyki lekarskiej autorów książki, a ich wiarygodność uwierzytelnia holistyczne podejście do ludzkiego organizmu. Traktują ciało jak nierozłączną całość, jako system precyzyjnie połączonych naczyń, które wzajemnie na siebie oddziałują. Rozważnie i z ogromnym wyczuciem łączą najlepsze konwencjonalne i naturalne metody leczenia.
Alfabetyczny katalog chorób przedstawiony jest prostym, zrozumiałym językiem. Opisuje ponad 200 różnych dolegliwości – od tych najpoważniejszych po przypadłości mniejszej wagi: cukrzycę, miażdżycę i choroby serca, boreliozę, depresję, nowotwory, kamicę nerkową, chorobę Alzheimera, otyłość, choroby przewodu pokarmowego oraz wiele innych, które obejmują coraz szersze grono współczesnej populacji. Oprócz charakterystyki poszczególnych schorzeń w książce przedstawiono ich objawy, pierwotne przyczyny, a także wykaz testów oraz badań koniecznych do postawienia właściwej diagnozy. Najwięcej miejsca autorzy poświęcają leczeniu, aby pacjent mógł trwale wrócić do zdrowia.
Trzej wybitni lekarze: Mark Stengler, James F. Balch i Robin Young Balch prezentują szerokie horyzonty i brak uprzedzeń. Błyskotliwie sumują niemal stulecie badań medycyny konwencjonalnej. Autorzy książki z dużą uwagą podchodzą również do kuracji spoza kręgów cywilizacji europejskiej i anglosaskiej, stosowanych z powodzeniem od wielu lat. Wracają też do terapii, które w świecie zdominowanym przez koncerny farmaceutyczne straciły popularność, choć ich skuteczność jest bezdyskusyjna.
Tym, co wyróżnia Receptę od podobnych pozycji wydawniczych jest siedem superrecept umieszczonych pod opisem każdej z chorób. Opisano w nich siedem najlepszych naturalnych sposobów, które – stosowane łącznie lub wybiórczo – pomogą szybciej i skuteczniej przeciwdziałać degradacji naszego organizmu. Wykorzystywane na całym świecie od wieków ziołolecznictwo, zdobycze medycyny Dalekiego Wschodu, akupunktura i akupresura, a także hydro- i aromaterapia, homeopatia i bodywork w połączeniu z odpowiednią dietą i suplementacją tworzą potężny zbiór broni przeciwko naszym niewidzialnym i podstępnym wrogom – chorobom.
Recepta na leki naturalne to niezwykle wartościowa publikacja, która obowiązkowo powinna się znaleźć w każdej domowej bibliotece!
Mark Stengler, NMD to licencjonowany lekarz naturopata, współautor Prescription for Drug Alternatives, autor ponad trzydziestu książek oraz jednego z najpopularniejszych amerykańskich biuletynów poświęconych zdrowiu – „Health Revelations”. Doktor Stengler jest ekspertem w łączeniu najlepszych konwencjonalnych i naturalnych metod leczenia. Jego gabinet znajduje się w Encinitas w stanie Kalifornia, a jego oficjalną stronę internetową znajdziecie pod adresem www.markstengler.com.
James F. Balch, MD to autor największych medycznych bestsellerów wszech czasów, uznany lekarz i współautor pierwszych dwóch wydań książki Prescription for Nutritional Healing, która sprzedała się w łącznym nakładzie około ośmiu milionów egzemplarzy. Doktor Balch jest również współautorem Prescription for Drug Alternatives, często pojawia się w radiu i telewizji, regularnie wykłada na północnoamerykańskich uniwersytetach.
Robin Young Balch, ND to specjalistka naturoterapii i współautorka Prescription for Drug Alternatives, która w mistrzowskim stopniu opanowała chińskie ziołolecznictwo i specjalizuje się w aromaterapii, refleksoterapii i akupresurze.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Tematyka
 • Diety i odchudzanie
 • Zdrowie i ćwiczenia
Autor
 • Stengler Mark, Balch James F., Young Balch
Wydawnictwo
 • Aba
Rok wydania
 • 2017
Oprawa
 • Miękka
Format
 • 21.0x28.0cm

Opinie Recepta na leki naturalne - Stengler Mark, Balch James F., Young Balch Gdynia

Ocena ogólna
5 na podstawie 4 opinie
 • Alicja
  5
  Super książka dla naturopraktyków. Moi pacjenci często pytają mnie co mogą stosować po złamaniu, teraz mogę im odpowiedzieć. Książka świetna dla ludzi którzy mają juz dość trucia farmakoterapią. Napisana w sposób przejrzysty i z uzasadnieniami.
 • AniaGR
  5
  Swietna ksiazka. Mnostwo cennych porad jak naturalnymi sposobami mozna pozbyc sie wielu dolegliwosci oraz wyleczyc z wielu chorob.
 • moonglow
  5
  Obszerne kompendium wiedzy metod NATURALNEGO leczenia wielu chorób i dolegliwości - bardzo się przydaje !!!
 • A...y
  5