Zdjęcie Recepta na leki naturalne - Stengler Mark, Balch James F., Young Balch - Gdynia

Recepta na leki naturalne - Stengler Mark, Balch James F., Young Balch Gdynia

4,36
5 opinii

Recepta na leki naturalne to książka, która podbiła rynek amerykański – została sprzedana w setkach tysięcy egzemplarzy.Publikacja ta to ponad 1000-stronicowe kompendium wiedzy na temat skutecznych metod walki z chorobami stosowanymi we współczesnej medycynie. Metody te poparto obszerną, rzetelnie …

od 84,28 zł Najbliżej: 0 km

Stan: nowy

Liczba ofert: 13

Dostępnych od ręki: 0

Opis

Recepta na leki naturalne to książka, która podbiła rynek amerykański – została sprzedana w setkach tysięcy egzemplarzy.
Publikacja ta to ponad 1000-stronicowe kompendium wiedzy na temat skutecznych metod walki z chorobami stosowanymi we współczesnej medycynie. Metody te poparto obszerną, rzetelnie opracowaną bibliografią naukową. Jest to efekt wielu lat praktyki lekarskiej autorów książki, a ich wiarygodność uwierzytelnia holistyczne podejście do ludzkiego organizmu. Traktują ciało jak nierozłączną całość, jako system precyzyjnie połączonych naczyń, które wzajemnie na siebie oddziałują. Rozważnie i z ogromnym wyczuciem łączą najlepsze konwencjonalne i naturalne metody leczenia.
Alfabetyczny katalog chorób przedstawiony jest prostym, zrozumiałym językiem. Opisuje ponad 200 różnych dolegliwości – od tych najpoważniejszych po przypadłości mniejszej wagi: cukrzycę, miażdżycę i choroby serca, boreliozę, depresję, nowotwory, kamicę nerkową, chorobę Alzheimera, otyłość, choroby przewodu pokarmowego oraz wiele innych, które obejmują coraz szersze grono współczesnej populacji. Oprócz charakterystyki poszczególnych schorzeń w książce przedstawiono ich objawy, pierwotne przyczyny, a także wykaz testów oraz badań koniecznych do postawienia właściwej diagnozy. Najwięcej miejsca autorzy poświęcają leczeniu, aby pacjent mógł trwale wrócić do zdrowia.
Trzej wybitni lekarze: Mark Stengler, James F. Balch i Robin Young Balch prezentują szerokie horyzonty i brak uprzedzeń. Błyskotliwie sumują niemal stulecie badań medycyny konwencjonalnej. Autorzy książki z dużą uwagą podchodzą również do kuracji spoza kręgów cywilizacji europejskiej i anglosaskiej, stosowanych z powodzeniem od wielu lat. Wracają też do terapii, które w świecie zdominowanym przez koncerny farmaceutyczne straciły popularność, choć ich skuteczność jest bezdyskusyjna.
Tym, co wyróżnia Receptę od podobnych pozycji wydawniczych jest siedem superrecept umieszczonych pod opisem każdej z chorób. Opisano w nich siedem najlepszych naturalnych sposobów, które – stosowane łącznie lub wybiórczo – pomogą szybciej i skuteczniej przeciwdziałać degradacji naszego organizmu. Wykorzystywane na całym świecie od wieków ziołolecznictwo, zdobycze medycyny Dalekiego Wschodu, akupunktura i akupresura, a także hydro- i aromaterapia, homeopatia i bodywork w połączeniu z odpowiednią dietą i suplementacją tworzą potężny zbiór broni przeciwko naszym niewidzialnym i podstępnym wrogom – chorobom.
Recepta na leki naturalne to niezwykle wartościowa publikacja, która obowiązkowo powinna się znaleźć w każdej domowej bibliotece!
Mark Stengler, NMD to licencjonowany lekarz naturopata, współautor Prescription for Drug Alternatives, autor ponad trzydziestu książek oraz jednego z najpopularniejszych amerykańskich biuletynów poświęconych zdrowiu – „Health Revelations”. Doktor Stengler jest ekspertem w łączeniu najlepszych konwencjonalnych i naturalnych metod leczenia. Jego gabinet znajduje się w Encinitas w stanie Kalifornia, a jego oficjalną stronę internetową znajdziecie pod adresem www.markstengler.com.
James F. Balch, MD to autor największych medycznych bestsellerów wszech czasów, uznany lekarz i współautor pierwszych dwóch wydań książki Prescription for Nutritional Healing, która sprzedała się w łącznym nakładzie około ośmiu milionów egzemplarzy. Doktor Balch jest również współautorem Prescription for Drug Alternatives, często pojawia się w radiu i telewizji, regularnie wykłada na północnoamerykańskich uniwersytetach.
Robin Young Balch, ND to specjalistka naturoterapii i współautorka Prescription for Drug Alternatives, która w mistrzowskim stopniu opanowała chińskie ziołolecznictwo i specjalizuje się w aromaterapii, refleksoterapii i akupresurze.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Tematyka
 • Diety i odchudzanie
 • Zdrowie i ćwiczenia
Autor
 • Stengler Mark, Balch James F., Young Balch
Wydawnictwo
 • Aba
Rok wydania
 • 2017
Oprawa
 • Miękka
Format
 • 21.0x28.0cm

Opinie Recepta na leki naturalne - Stengler Mark, Balch James F., Young Balch Gdynia

Ocena ogólna
4,36 na podstawie 5 opinii
 • Włodek
  0,5
  Chyba Ceneo sobie robi żarty. Książki otrzymałem dzisiaj a już wczoraj lub przedwczoraj chcieliście opinie o zakupach. Pierwsza z książek formatu A4; tytuł wymieniony powyżej ma 1089 stron, druga książka format trochę mniejszy pt. "Wylecz się sam" ma tylko lub aż 659 stron. Byłbym niepoważny gdybym te książki ocenił. Książki zakupiłem ponieważ na pierwszej z nich napisano "Amerykański BESTSELER, ponad 500000 sprzedanych egzemplarzy. Na ostatnich stronach okładek mają również bardzo zachęcające opisy. To nie jest beletrystyka. Co jest "w ich środkach" okaże się dopiero w trakcie studiowania.
  • akcja
  • fabuła
  • jakość wydania
 • Alicja
  5
  Super książka dla naturopraktyków. Moi pacjenci często pytają mnie co mogą stosować po złamaniu, teraz mogę im odpowiedzieć. Książka świetna dla ludzi którzy mają juz dość trucia farmakoterapią. Napisana w sposób przejrzysty i z uzasadnieniami.
 • AniaGR
  5
  Swietna ksiazka. Mnostwo cennych porad jak naturalnymi sposobami mozna pozbyc sie wielu dolegliwosci oraz wyleczyc z wielu chorob.
 • moonglow
  5
  Obszerne kompendium wiedzy metod NATURALNEGO leczenia wielu chorób i dolegliwości - bardzo się przydaje !!!
 • A...y
  5