Szukasz

Radiobudziki Gdynia

i okolice
Radiobudziki
Radiobudziki
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

BLAUPUNKT CR7BK

5
BLAUPUNKT CR7BK
Polecam. Dwa rodzaje podświetlenia (jaśniej ciemniej) przydatne. 2 alarmy, możliwość ustawienia długości drzemki. Duże wyraźne cyfry. Czysty dźwięk, duży zakres głośności. Nie mam żadnych zastrzeżeń. poza tym bardzo ładny wygięty wyświetlacz. Na noc czasem trzeba zgasić podświetlanie godziny ponieważ wyświetlacz jest dość mocny i może przeszkadzać.

Blaupunkt CRP9BK czarny

5
Blaupunkt CRP9BK czarny
Jasny wyświetlacz, który można w miarę potrzeby przyciemnić, a nawet zgasić. Dwa budziki budzące dzwonkiem lub radiem. Bardzo przydatną funkcją jest rzutnik godziny lub godziny wraz z temperaturą. Rzutnik ruchomy można ustawić w pozycji najbardziej pasującej (na ścianie/suficie)

Sony IC-FC1PJ

5
Sony IC-FC1PJ
Bardzo długo szukałam radio budzika, który spełniałby moje oczekiwania zarówno pod względem wizualnym jak i technicznym. Kiedy natrafiłam na Sony IC-FC1PJ wiedziałam, że to chyba to :) Jedynie cena wprawiła mnie w chwilę zastanowienia, ale teraz wiem, że zapłaciłabym za niego nawet więcej. Nie dość, że jest piękny, ma nowoczesny design i z pewnością pasuje do każdego wnętrza, to posiada również projektor (osobiście go nie używam, ale czytając opinie innych to podobno przydatna funkcja, wyświetlana godzina jest w kolorze czerwonym), ma możliwość zaprogramowania 5 stacji radiowych, a jakość dźwięku jest niemal jak z mikro wieży! Można ustawić 2 budziki, z dźwiękami natury (bardzo przyjemne dla ucha), radia bądź po prostu dźwięku budzika. Zaletą jest również 4 stopniowa regulacja jasności wyświetlacza, który poza tym jest naprawdę doskonały! Wyświetlana godzina jest czytelna, cyferki są duże. Szczerze polecam ten produkt!

Najczęściej szukane