Szukasz

Przeziębienie i grypa Gdynia

i okolice
Przeziębienie i grypa
Przeziębienie i grypa
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Groprinosin 500 mg 50 tabl.

5
Groprinosin 500 mg 50 tabl.
Dobry lek przeciwwirusowy i wzmacniający odporność. Poza tym znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo zaostrzenia się infekcji przy wczesnym zastosowaniu.

Glimbax roztwór do płukania gardła 200ml

5
Glimbax roztwór do płukania gardła 200ml
Lek ten zawożę do Niemiec dla mojej podopiecznej, która ciągle skubie skórki na wardze i robią się bolesne stany zapalne. Lek ten nie szczypie , smaczny ,łagodzi ból , działa przeciwzapalnie. Podopieczna chętnie daje go zastosować. Szybko leczę te stany zapalne. Szkoda tylko,że zawiera koszenile(kwas karminowy) . Czy ten barwnik jest konieczny? Równie mógłby ten lek być biały bez tego barwnika. W Niemczech tego nie ma ani odpowiednika.

Otrivin Aerozol 0,1% 10Ml

5
Otrivin Aerozol 0,1% 10Ml
Kupilam ten produkt za radą koleżanki, wcześniej używalam droższego specyfiku. Jestem bardzo zadowolona z działania Otrivin, dobrze "odtyka" nos i pozwala spokojnie spać w nocy. Dobrze się aplikuje i jest wydajny. Jednyny mały minus za to, że po kilku dniach stosowania trochę przesuszył śluzowki w nosie wywołując uczucie suchości, ale z tego co mi Pani w aptece powiedziała, niestety większość tego typu leków tak robi, więc nie wolno przesadzać i ich nadużywać. Polecam, ponieważ cena jest dużo lepsza od innych leków, a działa dokładnie tak samo.

Najczęściej szukane