Szukasz

Pozostałe artykuły medyczne i rehabilitacyjne Gdynia

i okolice
Pozostałe artykuły medyczne i rehabilitacyjne
Pozostałe artykuły medyczne i rehabilitacyjne
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

SANITY zakraplacz do oczu

5
SANITY zakraplacz do oczu
Kupiłam taki zakraplacz dla babci.Ona używa go jako dozownika do leków.W opakowaniu znajduje się jedna sztuka zakraplacza.Jest prosty w obsłudze i łatwy w utrzymaniu czystości.Cena jest niska.Uważam że przyda się w każdym domu.Dzieciom łatwiej podawać lekarstwa dzięki temu zakraplaczowi.Polecam

Fixsin zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok

5
Fixsin zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok
Stosuję fixsin od 2 lat w stanach przeziębienie. Po paru dniach nie mam kataru i pozwala mi stosowanie tego specyfiku uniknąć antybiotyku. Poczatkowo podeszłam z obawą ale szybko fixsin daje efekty. Trzeba dokładnie przeczytać ulotkę i robić tak jak napisano czyli nie wychodzic na dwór w godzinę po zastosowaniu gdy temperatura jest niżej niż 15 stopni. Bardzo polecam.

Respimer NetiFlow do płukania nosa i zatok 30sasz

5
Respimer NetiFlow  do płukania nosa i zatok 30sasz
Łatwy w użyciu - nawet dla osoby niedoświadczonej i nie lubiącej nic wlewać do nosa (tu świetna jest końcówka do płukania grawitacyjnego). Ładnie wykonany - przyjemne w dotyku gumowe końcówki. Łatwy do umycia. Saszetki - 'smakowo' do zniesienia (wiadomo nie wolno preparatu połykać), nie są drażniące dla nos i nie pozostawiają nieprzyjemnego uczucia.