Panasonic KX-TG6812PDB czarny Gdynia

4,8
76 opinii

yciszenie odgłosów tła podczas rozmowyJeśli rozmówca znajduje się w hałaśliwym miejscu i trudno go zrozumieć, za pomocą jednego specjalnego przycisku można zmniejszyć poziom zbędnych dźwięków i lepiej usłyszeć jego głos.

od 195,25 zł Najbliżej: 0,3 km

Stan: nowy

Liczba ofert: 47

Dostępnych od ręki: 3

Lista Ofert

Opis

Redukcja szumu

yciszenie odgłosów tła podczas rozmowy

Jeśli rozmówca znajduje się w hałaśliwym miejscu i trudno go zrozumieć, za pomocą jednego specjalnego przycisku można zmniejszyć poziom zbędnych dźwięków i lepiej usłyszeć jego głos.

Funkcja podtrzymywania zasilania z akumulatorów

Z telefonu można korzystać nawet w przypadku awarii zasilania

Jeśli wystąpi przerwa w dostawie prądu, baza może być zasilana energią zgromadzoną w słuchawce, co umożliwia prowadzenie rozmów przez pewien czas.

Inteligentny klawisz funkcji

Inteligentny klawisz funkcji miga w sposób zależny od sytuacji. Naciśnięcie migającego klawisza pozwala odebrać połączenie.
Klawisz NR umożliwia:
wyświetlenie listy połączeń nieodebranych
odebranie połączenia z włączonym głośnikiem
odebranie połączenia przychodzącego
wyłączenie dźwięku alarmu (i przejście w tryb drzemki)
zatrzymanie przywoływaniawłączenie redukcji szumu podczas rozmowy

Kompatybilność z akcesoriami do znajdowania przedmiotów

Wystarczy przyczepić opcjonalne akcesorium do przedmiotów, które łatwo zgubić — można je potem szybko odnaleźć przy użyciu słuchawki. Na ekranie wyświetlana jest szacowana odległość od zgubionego przedmiotu. Zarówno słuchawka, jak i akcesorium do znajdowania przedmiotów wydają dźwięk, co ułatwia poszukiwania. Można skorzystać z maksymalnie czterech akcesoriów do znajdowania przedmiotów (akcesoria sprzedawane są osobno).

font-size:x-small"* Wymagane jest opcjonalne akcesorium do znajdowania przedmiotów KX-TGA20.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Producent
 • Panasonic
Rodzaj
 • Bezprzewodowe
Kolor
 • Czarne
Automatyczna sekretarka
 • Bez sekretarki

Opinie Panasonic KX-TG6812PDB czarny Gdynia

Ocena ogólna
4,8 na podstawie 76 opinii
 • edek45
  5
  Można by podyskutować nad unowocześnieniem dizajnu samej słuchawki, ale to raczej kwestia gustu. Reszta, a w szczególności zasilanie słuchawek akumulatorkami ni-mh typu r03 zasługuje na duży plus.
 • Lidia
  5
  Przejrzyste menu, praktyczne podświetlenie dzięki czemu aparat można obsługiwać nawet w ciemnym pomieszczeniu, wyrażna klawiatura, jestem b. zadowolona
 • Iwona
  5
  Działa bez zarzutu, ma dobry zasięg. Wyświetlacz bardzo czytelny, na czym mi szczególnie zależało. Menu intuicyjne - nie trzeba szczególnie studiować instrukcji. Oceniam aparat bardzo dobrze, jak dotąd - mam go od tygodnia ;-).
 • Beata
  5
  fajny zestaw dwóch słuchawek w korzystnej cenie, jakoś połączeń bez zarzutu, żadnych szumów, trochę zbyt skomplikowany system połączenia w trybie intercom, ale da się nauczyć, chociaż byłoby wygodniej gdyby był odrębny przycisk Intercomu.
 • Halicz
  5
  Ładny wygląd, łatwa obsługa i wiele funkcji, bardzo pojemna książka telefoniczna wspólna dla wszystkich słuchawek, czytelny wyświetlacz, zrozumiała instrukcja obsługi. Dobra jakość dźwięku. Minusów jeszcze nie zauważyłem.