Zdjęcie Panasonic Hc-V770 Czarny - Gdynia

Panasonic Hc-V770 Czarny Gdynia

4,27
12 opinii

Wysokiej klasy obiektyw, matryca i silnikUkład obiektywu napędza każdą z czterech grup soczewek oddzielnie, ograniczając zakresy napędu, co pozwala uzyskać wysoką jakość obrazu, dużą moc powiększania i kompaktową obudowę kamery. Oprócz tego matryca BSI z 6,03M efektywnych pikseli oraz szybki …

od 1588,73 zł Najbliżej: 0,3 km

Stan: nowy

Liczba ofert: 30

Dostępnych od ręki: 0

Opis

Najwyższa jakość obrazu

Wysokiej klasy obiektyw, matryca i silnikUkład obiektywu napędza każdą z czterech grup soczewek oddzielnie, ograniczając zakresy napędu, co pozwala uzyskać wysoką jakość obrazu, dużą moc powiększania i kompaktową obudowę kamery. Oprócz tego matryca BSI z 6,03M efektywnych pikseli oraz szybki procesor Crystal Engine zapewniają ostry i wyraźny obraz.

HDR (High Dynamic Range) MovieWyraźne ujęcia z doskonałą szczegółowością zarówno w jasnych, jak i ciemnych obszarachŁącząc dwa obrazy zarejestrowane z różnymi czasami ekspozycji, funkcja HDR Movie niweluje rozlane plamy światła i zablokowane cienie, dzięki czemu wideo staje się ostrzejsze i wyraźniejsze. To pierwsza na świecie* kamera konsumencka, która wyposażona jest w funkcję HDR Movie. Nawet w trudnych warunkach rejestrowania obrazu, takich jak filmowanie pod światło, z łatwością można zarejestrować naturalny obraz video o doskonałej gradacji.* W konsumenckiej kamerze wideo Full-HD. Od 5 stycznia 2015 roku.

Bezprzewodowa kamera podwójna

Używaj smartfona jako kamery pomocniczejUżywając swojego smartfona z obsługą Wi-Fi jako kamery pomocniczej, możesz filmować z dwóch stron w tym samym czasie. Ponieważ filmujesz różnymi kamerami, możesz użyć jednej do rejestracji w oddaleniu lub pod wybranym kątem. Zapewni to szeroki wybór obrazów w obrazie (Picture in Picture).

Wysoka jakość obrazu

20-krotny zoom optyczny z układem 4 grup soczewekDzięki napędzaniu każdej z czterech grup soczewek oddzielnie, zakresy napędu zostają ograniczone, co pozwala uzyskać wysoką jakość obrazu, dużą moc powiększania i kompaktową obudowę kamery. W ten sposób obudowa mogła zachować niewielkie rozmiary nawet przy 20-krotnym zoomie optycznym.

Matryca BSIMatryca Back Side Illumination ma dużą powierzchnię z 6,03M efektywnych pikseli, niwelując zakłócenia nawet podczas filmowania w słabo oświetlonych miejscach, tak jak w przypadku scen rejestrowanych wewnątrz pomieszczeń lub w nocy. Pozwala ona uzyskać niesamowicie piękne zdjęcia nawet w najdrobniejszych szczegółach.Crystal EngineWyjątkowy, szybki procesor obrazu firmy Panasonic umożliwia rejestrowanie i odtwarzanie płynnego wideo w zwolnionym tempie o jakości Full-HD. Funkcja redukcji szumów niweluje zakłócenia, dzięki czemu powstaje ostry, bogaty w kolory obraz Full-HD.

Funkcja Level ShotFunkcja Level Shot automatycznie wykrywa i koryguje pochylenie rejestrowanych obrazów. Do wyboru są trzy ustawienia (Wył., Normalnie, Mocno) w zależności od warunków pracy.

5-płaszczyznowy HYBRID O.I.S. +Stabilizator obrazu HYBRID O.I.S. + wykorzystuje 5-płaszczyznową korekcję w celu dokładnego wyeliminowania rozmyć zarówno w przypadku ujęć o szerokim kącie widzenia, jak i ujęć w mocnym powiększeniu. Umożliwia to rejestrację ostrego, wyraźnego obrazu w 4K i innych formatach, bez rozmycia, w niemal każdej sytuacji.

Nagrywanie dźwięku o wysokiej jakościMikrofon z funkcją zoom wyposażony w osłonę przed wiatremW przestrzeni między mikrofonem a siatką mikrofonową zawarty jest specjalny materiał tłumiący, aby zniwelować szum wiatru, co zapewnia czyste nagranie.Wysokiej jakości części audioCztery mikrofony o średnicy 6 mm cechujące się wysokim stosunkiem sygnału do szumu oraz aluminiowe kondensatory elektrolityczne zmniejszają zniekształcenia dźwięku i zwiększają jego czystość.

Funkcje filmowania

Wideo w zwolnionym tempie o jakości Full-HDNagrywa w rozdzielczości Full-HD (1920 x 1080) przy 120 kl./s*. Funkcja Intelligent Frame Creation procesora obrazu Crystal Engine dokonuje interpolacji równoważnej 240 kl./s w celu zapewnienia płynnego trybu zwolnionego tempa. Przełącza w tryb zwolnionego tempa po dotknięciu ikony na ekranie LCD podczas filmowania.* Dla obszaru NTSC: 60/120/240 kl./s* Dla obszaru PAL: 50/100/200 kl./s

Creative ControlEfekty filtrów — Miniature Effect, 8mm Movie, Silent Movie i Time Lapse Recording — ułatwiają rejestrowanie imponujących nagrań wideo, które są dopasowane do sytuacji.

Tryb iA (intelligent Auto) / iA PlusTa zaawansowana funkcja wykrywa warunki filmowania, a następnie automatycznie dokonuje ustawień i aktywuje funkcje, które zapewniają optymalne rezultaty. Ponadto tryb iA Plus Mode umożliwia ustawienie kompensacji ekspozycji oraz balansu bieli — wystarczy nacisnąć przycisk na wyświetlaczu LCD.

Łączność sieciowa i sterowanie

Wielofunkcyjne pokrętło ręcznePoprzez naciśnięcie lub obrócenie pokrętła ręcznego można łatwo dostosować przydzielone funkcje, takie jak ustawienie ostrości i zmiana wielkości przysłony.Elementy regulowane:* Ostrość* Tryb balansu bieli* Czas otwarcia migawki* Przysłona* Wyrazistość* Nasycenie koloru* Precyzyjny balans bieli* Jasność

Funkcje Wi-Fi

Połączenie za pomocą jednego dotknięciaBez uciążliwych ustawień początkowych technologia NFC pozwala połączyć smartfon lub tablet z kamerą jednym dotknięciem.Dla osób, które nie posiadają telefonu z obsługą NFC, przewidziano kody QR.Transmisja w czasie rzeczywistym*Masz możliwość strumieniowego przesyłania wydarzeń na platformę USTREAM w chwili ich nagrywania w rozdzielczości Full-HD.Zdalne filmowanie / Zdalny podglądAplikacja "Panasonic Image App" pozwala używać smartfona lub tabletu jako pilota zdalnego sterowania z podglądem na żywo i obsługiwać kamerę na odległość.Filmy i zdjęcia wewnątrz kamery można obejrzeć na smartfonie lub tablecie i przesłać do serwisu społecznościowego.Funkcja monitorowania dziecka*Możesz zajrzeć do pokoju dziecka za pomocą smartfona lub tabletu. Funkcja powiadomień Push Notification włącza alarm na smartfonie lub tablecie, jeśli czujnik głosu wykryje, że dziecko się obudzi i płacze.* Wymagany jest bezprzewodowy punkt dostępu (router)

Monitoring domu*W przypadku przebywania poza domem można monitorować i nagrywać obraz wideo domu na żywo w wysokiej jakości, a także porozmawiać z rodziną lub pogadać ze zwierzakami za pomocą smartfona lub tabletu.Odtwarzanie wybranych scen i łatwe udostępnianieZa pomocą smartfona lub tabletu można korzystać z funkcji odtwarzania wybranych scen zaraz po ich nagraniu. Ulubione sceny można udostępniać w serwisach społecznościowych metodą przeciągnij i upuść.Automatyczny transfer (bezprzewodowa kopia na PC)Materiał filmowy jest przesyłany z kamery do komputera za pośrednictwem bezprzewodowego punktu dostępu w domu.Odtwarzanie bezprzewodowe na telewizorze*Możliwe jest wykorzystanie domowego punktu dostępu do przesyłania danych bezprzewodowo do telewizora lub tabletu w salonie albo innych pokojach w domu. Materiał filmowy można odtwarzać na wyświetlaczu z dużym ekranem.* Wymagany jest bezprzewodowy punkt dostępu (router).

Zdalnie sterowana podstawka obrotowa

Podłączenie do opcjonalnej podstawki umożliwia automatyczne obracanie się kamery. Czujnik ruchu i funkcja rozpoznawania twarzy automatycznie rejestruje twarze na imprezach. Możesz także wcześniej zaprogramować kąty rejestracji obrazu, aby przełączyć je ze smartfona. Kamera monitoruje nawet zwierzęta domowe podczas twojej nieobecności. Obsługa może odbywać się z poziomu kamery lub zdalnie za pomocą aplikacji Panasonic Image App.

Specyfikacja

Producent
 • Panasonic

Opinie Panasonic Hc-V770 Czarny Gdynia

Ocena ogólna
4,27 na podstawie 12 opinii
 • Remik Fotomagik
  4,5
  Rewelacyjna jakość obrazu i dźwięku (momentami za dobra, mikrofon w trybie surround zbiera dźwięki z CAŁEGO pomieszczenia nawet szepty). Wykonanie na najwyższym poziomie, wszystko pięknie ze sobą spasowane, nic nie trzeszczy, nie zgrzyta, nie odstaje. Kamera choć kosztuje niemałe pieniądze, warta jest każdej złotówki. Uważam iż jak za te możliwości jakie kamera oferuje, 2000 zł to przystępna cena. Wyposażenie również nie jest najgorsze, a możliwość używania filtrów (średnica 49 mm) dodatkowo poszerza i tak już duże możliwości kamery. Funkcja HDR Movie, zastosowana w tej kamerze po raz pierwszy, sprawda się nieźle i w niektórych przypadkach potrafi być bardzo przydatna. Trochę przeszkadza mi dotykowy ekran i sposób organizacji menu przez firmę Panasonic, znany mi z ich poprzednich modeli kamer, sporo miejsca obok ekranu marnuje się, a przecież można by tam zamieścić przyciski fizyczne do poruszania się po menu, co dla mnie osobiście byłoby wygodniejsze niż gmeranie palcem po ekranie. Jednak to czysto subiektywne odczucie, być może wynika z faktu, że z pokrętła sterującego na przedzie kamery jakoś nie potrafię się przyzwyczaić. Bardzo cieszy obecność trybu manualnego, dzieki niemu można ograniczyć zaszumienie obrazu przy nie najlepszych warunkach oświetleniowych (za pomocą ręcznej regulacji poziomu wzmocnienia, automatyka często ustawia zbyt duze wzmacniając nomen omen również szum). W dużym skrócie: kamera Panasonic HC-V770 stanowi świetną propozycję dla ambitnych videoamatorów dając duże możlwości dla pokazania swej kreatywności a efekty cieszą oczy wyśmienitą jakością obrazu. Jeśli masz 2000 zł na zbyciu i szukasz kamery - to najlepszy wybór, konkurencja nie ma w tym segmencie cenowym alternatywy dla V770.
 • moviefoks
  3,5
  Kamerka HC-V770 jest kontrowersyjnym produktem. Kto nie ma specjalnych wymagań, kręcenie filmów traktuje jak okolicznościowy gadżet, będzie pozytywnie zaskoczony:obrazem Full HD 1080/50p, z super zoomem i przyzwoitą stabilizacją (w tym slow motion czy rejestracji poklatkowej) możliwością łączenia się z Wi-Fi i funkcji z tego wynikających (np. monitor czy czuwanie nad dzieckiem) Kto jednak trochę bardziej chce przyłożyć się do samego filmowania zostanie zaskoczony bardzo niską jakością filmowania w nocy. Kamerka bardzo szybko (już w okolicy wczesnego zmierzchu zaczyna totalnie szumieć na ciemniejszym tle. Filmowanie nocnych ujęć w oświetleniu ulicy ledwie przyzwoite wyniki daje w statycznym planie (najlepiej na statywie), a jakiekolwiek użycie zoomu, czy też ruch kamery (panorama) natychmiast rozmydla obraz. Próby samodzielnego ustawienia wzmocnienia jasności nocnego obrazu skutkują totalną bitwą kolorowych mrówek na ekranie znanych jako szum.Filmy testowe kamerki np. na You Tube z nocnych testów pokazują jakość rejestracji obrazu która po doświadczeniu z HC-V770 może się okazać mało osiągalna. Producent w promocji zachęca tez do bezpłatnego używania programu edycyjnego filmów HD Writer - po kilku krotnym zainstalowaniu nie udało mi się go uruchomić - wyrzuciłem go z kompa i nim co bawię się Movie Maker'em. Użytkowanie ekranowego menu zamiast przycisków na obudowie wydłuża często dotarcie do właściwej funkcji. Jest co prawda pokrętło szybszego dostępu do funkcji manualnego strojenia (pod ekranem) ale to trzeba wyćwiczyć nim odpali się już nagrywanie. Natomiast te przyciski które posiada na obudowie są mało wyczuwalne i pasują raczej do drobnych palców. Znajdujące się obok gniazda HDMI i USB - lepiej zapamiętać od razu ich kolejność by ich nie mylić przy podłączeniu kabli. Kamerka lubi się grzać, lubi też gubić się w automatycznym balansie bieli w pomieszczeniu wieczorową porą - trzeba jej ręcznie pomóc dobrać zakres do rodzaju oświetlenia. Dostępna pełna instrukcja obsługi jedynie w sieci - też wymaga umiejętności jej zrozumienia - napisana dla kilku modeli kamer Panasa, wymaga zastanowienia co i dla którego modelu autor miał na myśli. W sumie: jeśli zaakceptuje się jej wady uczciwie o nich wiedząc - warto kupić.
  • jakość dźwięku
  • jakość obrazu
  • łatwość obsługi
 • fotogonzo
  3,5
  To moja pierwsza kamerka. W swojej cenie jest kompromisem który warto znać przed zakupem. Zalety: potężny i sprawny zoom do 50. Dobry ostry obraz Full HD (1080/50p) - ale do zmierzchu. Potem - wieczorem i w nocnym oświetleniu ulicy to już tylko rozpaczliwa walka z szumami w obrazie, a w przypadku ruchu kamery czy obiektu - gubi ostrość. Fajna stabilizacja obrazu - ale nie wytłumi efektu chodu w trakcie nagrywania - więc trzeba będzie się nauczyć pomagać jej w stabilizacji. Ciekawy efekt nagrywania poklatkowego (np. ruch słońca na niebie) czy kolejny - nagrywania do odtwarzania w zwolnionym tempie. Brak wizjera i błyszczący ekran: to bardzo przeszkadza w jasne dni - odbicia nakładają się na obraz z kamery i trzeba nagrywać na pamięć. Przy nagrywaniu bocznym, np z okna jadącego pojazdu - przy dużej prędkości obraz może się "pochylać". Automatyczny balans bieli - przy dużych różnicach oświetlenia (zamknięte pomieszczenie ze sztucznym światłem z przejściem na okno w widokiem natury - może się pogubić. Obsługa: menu ekranowe nie koniecznie intuicyjne - trzeba się tego nauczyć. Pod obiektywem pokrętło do manualnych ustawień: kamerka jest leciutka (ok 35 dkg) więc strojenie tym pokrętłem w trakcie nagrania (np. ręczna regulacja głębi ostrości - tego kamerki ogólnie nie lubią) będzie wymagało bardzo cierpliwego treningu. Do sprzętu Panasonic załącza bezpłatny program do obróbki i montażu filmów: HD Writer. Niestety - po bezowocnej kilkukrotnej próbie odpalenia go na kompie po ściągnięciu ze stronki musiałem go wyrzucić. Korzystam z bezpłatnego Movie Maker'a. To bardzo istotne: filmowanie bez bez późniejszej obróbki (fachowo: w postprodukcji) to marnowanie czasu i sprzętu. W komplecie zakupowym otrzymujemy skróconą instrukcję szybkiego startu - pełna jest do ściągnięcia z sieci ale... jest ona dla kilku modeli, więc to co potrzebne do 770-tki trzeba umiejętnie wyłuskać. Co warto dodatkowo: składany statyw ze lekko pracującą głowicą, dobry filtr polaryzacyjny 49 mm - na słoneczne dni (obłęd!) plus dekielek na filtr (można je montować na obiektywie), dodatkowa bateria, i dwie karty pamięci 10 klasy. Powyższe zakupy szybko odwdzięcza się efektem nieomal kinowego i nie szarpanego z ręki obrazu na ekranie np. dobrego odbiornika TV w rozdzielczości FHD a w trakcie kręcenia nie zaskoczy Cię brak prądu czy miejsca nagrań na karcie.
  • jakość dźwięku
  • jakość obrazu
  • możliwość montowania filtrów 49 mm
  • błyszczący ekran
  • krótki okres pracy baterii
  • łatwość obsługi
 • Tomek
  4
  Zakupiłem ten model kamery. Na początku jak z każdym sprzętem trzeba się nauczyć obsługi. Nagrywanie na automacie nie sprawdza się w pomieszczeniach lecz sprawdza się w trakcie nagrywania na zewnątrz. Aby obraz był wyrażny przy nagrywaniu w pomieszczeniu należy przejść na nagrywanie manualne. Zamienniki akumulatorów stosować z rozwagą.
  • automatyczny stream do ustream
  • jakość dźwięku
  • łatwość obsługi
  • cena baterii = 1/4 ceny kamery
 • Marcin
  4,5
  Brak możliwości streamowania po USB, wyłącznie o HDMI, świetny zoom. Cena do jakości zadowalająca.
  • automatyczny stream do ustream
  • brak streamu do youtube
  • czas działania na baterii