Szukasz

Nawilżacze i oczyszczacze powietrza Gdynia

i okolice
Nawilżacze i oczyszczacze powietrza
Nawilżacze i oczyszczacze powietrza
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Sharp KC-D60EUW

4,5
Sharp KC-D60EUW
Po długich szukaniach zdecydowałem się na oczyszczacz KC-D60. 1. Na modele KC, a nie innej firmy, bo cenowo w perspektywie 5 lat wychodzą najlepiej (producent mówi o wymianie filtrów co 10 lat, ja zakładałem w obliczeniach dwukrotnie krótszy czas eksploatacji). 2. Oczyszczanie powietrza to głównie filtr węglowy - skutecznie oczyszcza powietrze m.in. z zapachów oraz HEPA13, co szybko oczyszcza powietrze z kurzu i innych drobnych elementów. 3. Nawilżanie powietrza - sprawne, bez problemów, z higrostatem (przy 20 st.C ma 60%) 4. Podświetlenie panela do pełnego wyłączenia. 5. Każda funkcja może być osobno włączana/wyłączana (jonizacja, oczyszczanie, nawilżanie) 6. Różnie z wersją poprzednią (KC-D, a KC-A), co ma nowsza: - filtr węglowy się odkurza, a nie myje pod wodą (i potem osusza przez 1-2 dni) - trochę głośniejszy - trochę mniejszy zb. na wodę, ale i mniejsza wyd. nawilżacza - mniejsze optycznie gabaryty + bez esów floresów na obudowie

Xiaomi Mi Air Purifier 2s

4,5
Xiaomi Mi Air Purifier 2s
Na razie filtr był używany niewiele. Nie do końca rozumiem dlaczego pokazuje dużo niższy poziom PM 2,5 niż czujniki na osiedlu. W sumie nie ma to specjalnego znaczenia, bo filtr jest włączany w zależności od alertów.

Philips AC3829/10

5
Philips AC3829/10
Urządzenie to w 100% spełniło moje oczekiwania. Bardzo szybko reaguje na pogorszenie jakości powietrza, o czym informuje zmianą koloru wyświetlacza LED na fioletowy lub czerwony. Urządzenie automatycznie zwiększa prędkość swojej pracy, aż do chwili usunięcia zanieczyszczenia. Razem z mężem, który od lat boryka się z alergią, odczuwamy znaczną poprawę jakości snu oraz ustąpienie dolegliwości pod postacią przesuszenia śluzówek oraz "zatkanego nosa". Dodatkowe atutu: bardzo cicha praca urządzenia w trybie nocnym, estetyczny i nowoczesny wygląd. ZDECYDOWANIE POLECAM !!!