Szukasz

Mikrofony i akcesoria Gdynia

i okolice
  • Mikrofony

  • Akcesoria do mikrofonów

Mikrofony i akcesoria
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Rode NT1-A Kit

5
Rode NT1-A Kit
Po pierwszych testach najlepszy stosunek cena/jakość jeśli chodzi o mikrofony pojemnościowe. Szczerze to ja nie słyszę różnicy między tym, a mikrofonami za parę tysięcy. W zestawie koszyk, pop filtr i kabel :-) Polecam!

Rode Videomic Go

5
Rode Videomic Go
Użytkuję go od roku, wspomagając Nikusia D300s. Pierwotnie chciałem jakiś kierunkowy mikrofon stereofoniczny, ale chłopaki ze sklepu muzycznego w Pile doradzili mi zaoszczędzić i do moich celów kupić ten model. Jak się okazuje, mieli całkowitą rację i chciałem im teraz za to podziękować, ale sklepu już nie ma.. ;) Mikrofon "udaje" stereofoniczne nagrywanie dźwięku, gdyż wyposażony jest we wtyczkę jack-stereo i w efekcie tego dźwięk w Nikusiu "widziany" jest w obu kanałach ( L i R ). Wbudowany w aparat mikrofon nie nadaje się za bardzo do użytkowania, zresztą trudno wymagać by tak było w bądź co bądź aparacie fot. Miałem także do czynienia z innymi mikrofonami w wideokamerach i ten jest także od nich wyraźnie lepszy. Dźwięk jest klarowny i bardzo dobrze słyszalny. Efektu przesterowania do tej pory nie odnotowałem ( zresztą takie efekty to już moim zdaniem, bardziej wpływ ogólnych warunków akustycznych niż samego mikrofonu ). Przy wietrznej pogodzie, oczywiście pojawiaja się zakłócenia, ale tego byłem już świadomy przed zakupem. Bateryjki też nieźle trzymają. Jedyny kłopot jaki mi sprawił, to na początku, problem z użytkowaniem wizjera aparatu. Wystarczy jednak śrubokręt, parę śrubek odkręcić, przykręcić mocowanie w innej pozycji i po problemie. Filmuję z jego pomocą głównie zwierzątka leśne, polne itp. oraz sceny z życia rodzinnego. Do takich niewyszukanych celów wystarcza i spisuje się świetnie :)

Novox NC-1 Mikrofon Pojemnościowy USB Czarny

5
Novox NC-1 Mikrofon Pojemnościowy USB Czarny
Moim problemem jest to, że nie wiem czy sprawdzi się w rozmowach przez, np. chat w grze World of Tanks, czy na team speaku 3. Chcę się tego dowiedzieć, gdyż właśnie od tego będzie zależało moje kupno. Prosiłbym o odpowiedź :)

Najczęściej szukane