Zdjęcie Metabo Młot kujący DMH 30 SET (604115500) - Gdynia

Metabo Młot kujący DMH 30 SET (604115500) Gdynia

To pneumatyczny młot kujący. Możemy nim wykuwać bruzdy w murze i kamieniu pod instalacje, ciąć blachy, wybijać nity, zapieczone nakrętki lub wybijać mocno osadzone trzpienie. W walizce z PVC, oprócz młotka znajduje się sprężyna szybkomocująca, cztery dłuta o różnych końcówkach roboczych, tuleja do …

Ostatnia znana cena: 320,00 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Opis

To pneumatyczny młot kujący. Możemy nim wykuwać bruzdy w murze i kamieniu pod instalacje, ciąć blachy, wybijać nity, zapieczone nakrętki lub wybijać mocno osadzone trzpienie. W walizce z PVC, oprócz młotka znajduje się sprężyna szybkomocująca, cztery dłuta o różnych końcówkach roboczych, tuleja do osadzenia węża zasilającego i znormalizowany zacisk do węża. Znajduje się tam również niewielka olejarka. Należy zawsze pamiętać o tym, że w instalacji sprężonego powietrza powinna być olejarka mgławicowa. W przypadku jej braku należy codziennie ręcznie oliwić narzędzie przez przyłącze sprężonego powietrza w ilości około 3 do 5 kropli oleju do pneumatyki, co 10 minut roboczych przy ciągłym użytkowaniu. Tylko taka obsługa zagwarantuje długotrwałą i bezawaryjną pracę narzędzia.

Młotek kujący w porównaniu z innymi młotami jest bardzo lekki (2kg) i poręczny. Można nim bardzo szybko usuwać stary tynk lub płytki ceramiczne. Jest też bardzo wygodny przy wykonywaniu bruzd w ścianach, do przeprowadzenia instalacji elektrycznych czy też hydraulicznych. Jego wysoką skuteczność zapewnia duża częstotliwość udarów. Wykonuje on w ciągu jednej minuty aż 3000 uderzeń. W czasie testów wykonywaliśmy bruzdy w betonie, cegłach i pustakach. Używając odpowiednich dłut, praca posuwała się szybko do przodu. Po nabyciu wprawy, wymiana dłut przy pomocy sprężyny mocującej odbywała się szybko i sprawnie. Jest to narzędzie, które powinna mieć każda ekipa budowlana wykończająca budynki.

Wyposażenie standardowe:

  • Sprężyna szybkomocująca
  • 4 dłuta
  • Tuleja do węża 10 mm i opaska zaciskowa według ISO 11148
  • Króciec przyłączeniowy 1/4"
  • Olej w butelce
  • Walizka narzędziowa z tworzywa sztucznego


Gwarancja 3 lata (po zarejestrowaniu w systemie Metabo - zarejestruj tutaj)

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Rodzaj
  • Wiertarki i młoty
Producent
  • Metabo