Meble biurowe Gdynia

i okolice
Kategorie
  • Biurka

  • Fotele i krzesła biurowe

  • Pozostałe meble biurowe

  • Sejfy i szafki na klucze

  • Szafy regały i kartoteki biurowe

Meble biurowe
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Calviano Xenos Fotel Biurowy

5
Calviano Xenos Fotel Biurowy
Poza przerażającym skrzypieniem na samym początku użytkowania (które ustało po lekkim rozruszaniu) produkt zdecydowanie godny polecenia. Wygodny, przewiewny, sprawiający wrażenie trwałego. Mechanizm tilt dobrze się sprawuje. W tej cenie próżno szukać czegoś lepszego.

Unique Fotel Vip

4,5
Unique Fotel Vip
Bardzo wygodny, możliwość regulacji nachylenia oparcia i siedziska (choć nie niezależnie). Podłokietniki można ustawić w 2 pozycjach jeśli chodzi o wysokość; można też je przybliżyć lub oddalić od siedziska - bardzo przydatne, gdyż mogę wjechać krzesłem pod wąski stół. Największą zaletą jest jednak regulacja podparcia lędźwiowej partii kręgosłupa. Za tę cenę krzesło jest świetne - polecam szczerze.

Nowy Styl Fotel LINEA steel 04 chrom

5
Nowy Styl Fotel LINEA steel 04 chrom
Fotel mam od około 5-7 lat. Przez ten czas mimo kompletnego nie dbania o skórę, całe siedzisko jest w stanie bardzo dobrym, a jedyne zużycie materiału widać na podłokietnikach. Jak chodzi o siłownik podnoszenia czy też odchylania - przez ten czas zero problemów. Wada i zaleta w jednym to skóra. Zalet wymieniać nie trzeba, natomiast z wad - klei się latem, zimą chłodny pierwszy styk z fotelem. Poza tym mimo wielu wielu różnych foteli i krzeseł sprawdzonych przez długi czas siedzenia (praca przy komputerze po 10-15h) to jeden z najlepszych egzemplarzy dający spory komfort.