Szukasz

Meble biurowe Gdynia

i okolice
  • Fotele i krzesła biurowe

  • Biurka

  • Sejfy i szafki na klucze

  • Pozostałe meble biurowe

  • Szafy regały i kartoteki biurowe

Meble biurowe
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Nowy Styl Fotel LINEA steel 04 chrom

5
Nowy Styl Fotel LINEA steel 04 chrom
Jestem bardzo zadowolona z zakupu, fotel jest niesamowicie wygodny, posiada wybrzuszenie na odcinek lędźwiowy, co poprawia komfort pracy, jest elegancki, solidnie wykonany i co ważne dzięki kółeczkom do twardej nawierzchni nie rysuje podłogi. Polecam!

Unique fotel Wau 2 jasnoszary

5
Unique fotel Wau 2 jasnoszary
Bardzo wygodny fotel z dużymi możliwościami regulacji oraz sporym ich zakresem. Będąc jednak osobą o wzroście trochę ponad 180cm stwierdzam, że siedzisko mogłoby być 3-4cm głębsze. Nie zmienia to jednak faktu, że fotel jest niezmiernie wygodny i dzięki obszernym możliwościom regulacji łatwo go spersonalizować. Konstrukcja wizualnie wydaje się lekka i delikatna, jednak siedzenie na owym fotelu daje odczucie pewnego podparcia i trwałości wykorzystanych materiałów. Gorąco polecam.

Unique Fotel Vip

4,5
Unique Fotel Vip
Bardzo wygodny, możliwość regulacji nachylenia oparcia i siedziska (choć nie niezależnie). Podłokietniki można ustawić w 2 pozycjach jeśli chodzi o wysokość; można też je przybliżyć lub oddalić od siedziska - bardzo przydatne, gdyż mogę wjechać krzesłem pod wąski stół. Największą zaletą jest jednak regulacja podparcia lędźwiowej partii kręgosłupa. Za tę cenę krzesło jest świetne - polecam szczerze.