Szukasz

Lodówki Gdynia

i okolice
Lodówki
Lodówki
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Beko RCNA366E40ZXB

5
Beko RCNA366E40ZXB
Po kilku dniach użytkowania mogę napisać że: - lodówka jest bardzo cicha - bardzo dobrze chłodzi - szybko się schłodziła po uruchomieniu - jest pakowna i ergonomiczna - ma bardzo dobre oświetlenie

Samsung RB31FERNDBC

5
Samsung RB31FERNDBC
Kupiłem tą lodówkę córce Lodówka sprawuje się super i jest z niej bardzo zadowolona. Jest cicha co jest wielką zaletą. Wygląd nienaganny, i optymalny rozkład półek. Polecam w 100%.

AMICA FK239.3X

4,5
AMICA FK239.3X
Ogólnie na razie OK, jest trochę mniejsza niż nasza poprzednia Beco podobnej wielkości. Ogólnie ...pracuje nie jest głośna, chłodzi, reszta wyjdzie w praniu.
Trudno wyobrazić sobie dzisiejszą jadalnię bez specyficznego chłodzącego bloku ustawianego zazwyczaj w rogu pokoju. Pozwala on utrzymać zakupione przez nas jedzenie w niskiej temperaturze, a co za tym idzie, w należytych warunkach. Dzięki temu wszystkie przygotowywane przez nas potrawy smakują wyśmienicie i ciężko szukać takich samych gdziekolwiek indziej. Lodówki zwyczajnie dbają o to, by każda potrawa prezentowała sobą znakomite walory smakowe. W lodówkach możemy przechowywać praktycznie każdy rodzaj żywności. Od warzyw, po sery, a na wszelkiego rodzaju mięsach i wędlinach kończąc. Większość lodówek jest także wyposażona w w dodatkową zamrażarkę, dzięki czemu możemy znacznie dłużej przechowywać wybrane rodzaje jedzenia. Dzięki lodówkom każdy rodzaj jedzenia może na dłużej zachować swoje walory smakowe oraz wartości odżywcze. Dzisiejsze lodówki posiadają wiele specjalistycznych funkcji, które znacznie ułatwiają i uatrakcyjniają korzystanie z tego właśnie sprzętu. Przy wyborze nowego urządzenia tego typu szczególnie warto mieć baczenie na kilka z nich. Na początku warto zwrócić uwagę na pojemność wyrażaną w litrach (osobno dla części chłodzącej i zamrażającej). Warto dobrać te liczby do rozmiaru naszej kuchni. Jeśli jest ona duża, warto pokusić się o dużą i pojemną lodówkę, gdzie zmieścimy znacznie więcej potraw. Wiele współczesnych chłodziarek posiada także specjalną funkcję No-Frost, dzięki której w naszej lodówce nie pojawi się charakterystyczny szron, który był bardzo znamienny dla starszych urządzeń tego typu. Teraz już na całe szczęście coraz rzadziej spędza nam on sen z powiek. Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę to długość samodzielnego działania chłodziarko-zamrażarki na wypadek niespodziewanej awarii prądu. Praktycznie wszystkie sklepy internetowe dostępne na CENEO.pl i specjalizujące się w branży AGD oferują bezproblemowe dostarczenie tego typu wielkogabarytowych przesyłek wprost pod nasze mieszkanie. Dzięki temu oszczędzimy sobie naprawdę wiele pracy związanej z transportem tego typu urządzenia, które przecież do najmniejszych nie należy. Dodatkowo dzięki serwisowi CeneoLokalnie.pl każdy użytkownik zainteresowany zakupem takiego sprzętu będzie mógł znaleźć sklep posiadający jego upatrzoną chłodziarkę w najbliższej okolicy. Dzięki temu nasz nowy zakup bardzo szybko znajdzie się w naszej kuchni, a my będziemy niezwykle zadowoleni, że zaoszczędziliśmy nie tylko pieniądze, ale także czas i nerwy związane z dostarczeniem jej pod nasz dom.