Szukasz

Lodówki Gdynia

i okolice
Lodówki
Lodówki
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Bosch KGN39KL35

5
Bosch KGN39KL35
Jest wysoka 203cm i pojemna. Półka na napoje jest na górze co nie przeszkadza w użytkowaniu codziennym, napoje nie zajmują miejsca w środkowych półkach. Drzwi otwierają się lekko, po zamknięciu drzwi system podciśnienia uruchamia się po 10-15 sekundach więc nie ma problemów z ponownym otwarciem drzwi. Lodówka stoi na dwóch stopkach i dwóch kółkach,co ułatwia transport i wysuniecie lodówki w celu wytarcia kurzy. Rurki z wymiennika ciepła są zabudowane, co jest dużym plusem dla wyglądu lodówki, łatwiej ją też utrzymać w czystości. Jest cicha, w nocy jej nie słychać, nie strzela. Oświetlenie nie oślepia. Jak pracuje to bok lodówki jest ciepły, ale tak działa każda lodówka,w tej wymiennik ciepła jest umieszczony z tyłu i po bokach.

Samsung RB31FERNDBC

4,5
Samsung RB31FERNDBC
Lodówka faktycznie zaraz po uruchomieniu bardzo głośna! Ale kiedy już się schłodzi i tylko utrzymuje parametry praktycznie niesłyszalna. Oświetlenie LED białe zimne. Jednak o wiele przyjemniej zagląda się do lodówki kiedy świeci w niej ciepłe światło ;)
Trudno wyobrazić sobie dzisiejszą jadalnię bez specyficznego chłodzącego bloku ustawianego zazwyczaj w rogu pokoju. Pozwala on utrzymać zakupione przez nas jedzenie w niskiej temperaturze, a co za tym idzie, w należytych warunkach. Dzięki temu wszystkie przygotowywane przez nas potrawy smakują wyśmienicie i ciężko szukać takich samych gdziekolwiek indziej. Lodówki zwyczajnie dbają o to, by każda potrawa prezentowała sobą znakomite walory smakowe. W lodówkach możemy przechowywać praktycznie każdy rodzaj żywności. Od warzyw, po sery, a na wszelkiego rodzaju mięsach i wędlinach kończąc. Większość lodówek jest także wyposażona w w dodatkową zamrażarkę, dzięki czemu możemy znacznie dłużej przechowywać wybrane rodzaje jedzenia. Dzięki lodówkom każdy rodzaj jedzenia może na dłużej zachować swoje walory smakowe oraz wartości odżywcze. Dzisiejsze lodówki posiadają wiele specjalistycznych funkcji, które znacznie ułatwiają i uatrakcyjniają korzystanie z tego właśnie sprzętu. Przy wyborze nowego urządzenia tego typu szczególnie warto mieć baczenie na kilka z nich. Na początku warto zwrócić uwagę na pojemność wyrażaną w litrach (osobno dla części chłodzącej i zamrażającej). Warto dobrać te liczby do rozmiaru naszej kuchni. Jeśli jest ona duża, warto pokusić się o dużą i pojemną lodówkę, gdzie zmieścimy znacznie więcej potraw. Wiele współczesnych chłodziarek posiada także specjalną funkcję No-Frost, dzięki której w naszej lodówce nie pojawi się charakterystyczny szron, który był bardzo znamienny dla starszych urządzeń tego typu. Teraz już na całe szczęście coraz rzadziej spędza nam on sen z powiek. Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę to długość samodzielnego działania chłodziarko-zamrażarki na wypadek niespodziewanej awarii prądu. Praktycznie wszystkie sklepy internetowe dostępne na CENEO.pl i specjalizujące się w branży AGD oferują bezproblemowe dostarczenie tego typu wielkogabarytowych przesyłek wprost pod nasze mieszkanie. Dzięki temu oszczędzimy sobie naprawdę wiele pracy związanej z transportem tego typu urządzenia, które przecież do najmniejszych nie należy. Dodatkowo dzięki serwisowi CeneoLokalnie.pl każdy użytkownik zainteresowany zakupem takiego sprzętu będzie mógł znaleźć sklep posiadający jego upatrzoną chłodziarkę w najbliższej okolicy. Dzięki temu nasz nowy zakup bardzo szybko znajdzie się w naszej kuchni, a my będziemy niezwykle zadowoleni, że zaoszczędziliśmy nie tylko pieniądze, ale także czas i nerwy związane z dostarczeniem jej pod nasz dom.