Szukasz

Lodówki Gdynia

i okolice
Lodówki
Lodówki
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

BEKO CSA300K20XP

5
BEKO CSA300K20XP
Lodówka spełnia moje oczekiwania. Bez fajerwerków, prosta, cicha - taką chciałam. Problemem okazało się natomiast przełożenie drzwi - otwór do mocowania nie miał gwintu.

Bosch KGW36XL30S

5
Bosch KGW36XL30S
Mocno chłodzi, nawet na min.ustawieniu a z zamrażalnika wyciągam lody o twardości betonu. Trochę mniejszy zamrażalnik niż się spodziewałam, ale do przeżycia. Duuuży pojemnik na warzywa, pojemnik z wkładem Britta do wody na drzwiczkach i zimna woda z podajnika :) . i duża zaleta- cicha !!! Sprawdzam czasem czy chodzi, bo stara Candy słyszalna była w całym mieszkaniu przy zamkniętych drzwiach. Zostają ślady paluchów na drzwiach ale łatwo schodzą. Poza tym śliczna . Polecam

Samsung Chef Collection RB41J7839S4

5
Samsung Chef Collection RB41J7839S4
Kupiłem lodówkę w sierpniu i jak narazie jestem zadowolony. Lodówka bardzo pojemna i wygodna w użytkowaniu. Jak dla mnie jedyna wada to że nie da się zgasić światła zewnętrznego między drzwiami chłodziarki i zamrażarki.

Najczęściej szukane

Trudno wyobrazić sobie dzisiejszą jadalnię bez specyficznego chłodzącego bloku ustawianego zazwyczaj w rogu pokoju. Pozwala on utrzymać zakupione przez nas jedzenie w niskiej temperaturze, a co za tym idzie, w należytych warunkach. Dzięki temu wszystkie przygotowywane przez nas potrawy smakują wyśmienicie i ciężko szukać takich samych gdziekolwiek indziej. Lodówki zwyczajnie dbają o to, by każda potrawa prezentowała sobą znakomite walory smakowe. W lodówkach możemy przechowywać praktycznie każdy rodzaj żywności. Od warzyw, po sery, a na wszelkiego rodzaju mięsach i wędlinach kończąc. Większość lodówek jest także wyposażona w w dodatkową zamrażarkę, dzięki czemu możemy znacznie dłużej przechowywać wybrane rodzaje jedzenia. Dzięki lodówkom każdy rodzaj jedzenia może na dłużej zachować swoje walory smakowe oraz wartości odżywcze. Dzisiejsze lodówki posiadają wiele specjalistycznych funkcji, które znacznie ułatwiają i uatrakcyjniają korzystanie z tego właśnie sprzętu. Przy wyborze nowego urządzenia tego typu szczególnie warto mieć baczenie na kilka z nich. Na początku warto zwrócić uwagę na pojemność wyrażaną w litrach (osobno dla części chłodzącej i zamrażającej). Warto dobrać te liczby do rozmiaru naszej kuchni. Jeśli jest ona duża, warto pokusić się o dużą i pojemną lodówkę, gdzie zmieścimy znacznie więcej potraw. Wiele współczesnych chłodziarek posiada także specjalną funkcję No-Frost, dzięki której w naszej lodówce nie pojawi się charakterystyczny szron, który był bardzo znamienny dla starszych urządzeń tego typu. Teraz już na całe szczęście coraz rzadziej spędza nam on sen z powiek. Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę to długość samodzielnego działania chłodziarko-zamrażarki na wypadek niespodziewanej awarii prądu. Praktycznie wszystkie sklepy internetowe dostępne na CENEO.pl i specjalizujące się w branży AGD oferują bezproblemowe dostarczenie tego typu wielkogabarytowych przesyłek wprost pod nasze mieszkanie. Dzięki temu oszczędzimy sobie naprawdę wiele pracy związanej z transportem tego typu urządzenia, które przecież do najmniejszych nie należy. Dodatkowo dzięki serwisowi CeneoLokalnie.pl każdy użytkownik zainteresowany zakupem takiego sprzętu będzie mógł znaleźć sklep posiadający jego upatrzoną chłodziarkę w najbliższej okolicy. Dzięki temu nasz nowy zakup bardzo szybko znajdzie się w naszej kuchni, a my będziemy niezwykle zadowoleni, że zaoszczędziliśmy nie tylko pieniądze, ale także czas i nerwy związane z dostarczeniem jej pod nasz dom.