Szukasz

Laptopy Gdynia

i okolice
Laptopy
Laptopy
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

HP Omen 15-ce008nw 15.6''/i5/8GB/1TB/Win10 (2BR99EAAKDZ)

4,5
HP Omen 15-ce008nw 15.6''/i5/8GB/1TB/Win10 (2BR99EAAKDZ)
Kupilem tego laptopa miesiąc temu. Od tego czasu moge powiedzieć że laptop jest dobry nawet w wymagających grach z tego roku. Design też jest niczego sobie.

Kiano Intelect X3 HD (KIX3HDS)

4,5
Kiano Intelect X3 HD (KIX3HDS)
spoko fajny tablecik nawet idzie pograć w gry takie jak minecraft około 40fps lol 40-50fps nawet skyrim sie odpalił na 25-35 przy przeglondaniu internetu 0 ścinek tylko klawiatura sie spaliła sama z siebie ☹ i karta śeciowa słaba muszą być 3 kreski bo jak bendą 2 to nie działa ale reszta ok Polecam dla mało wymagających graczy 😛
Zakup wymarzonego notebooka wcale nie jest łatwy. Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę ze wszystkich zalet płynących z zakupu takiego przenośnego urządzenia. Dzięki temu możemy pracować lub oddać się rozrywce również przebywając poza domem. Pomimo postępującej ofensywy smartfonów i tym podobnych urządzeń mobilnych, notebooki wciąż będą jednymi z najlepszych tego typu urządzeń na rynku. Na ich korzyść przemawia w szczególności bezkompromisowa wygoda pracy czy na przykład rozrywki, którą można zestawić z użytkowaniem klasycznego komputera stacjonarnego. Wszystko za sprawą fizycznej klawiatury oraz wysokiej jakości wyświetlacza. Pomimo większej masy w porównaniu do innych urządzeń mobilnych, omawiane komputery przenośne rekompensują to swoim klientom wysoką wydajnością oraz zdecydowanie większą wszechstronnością w stosunku do innej elektroniki mobilnej. Obecnie sprzedawane na rynku laptopy są komputerami wyjątkowo zbliżonymi do swoich stacjonarnych braci. Służą one zarówno do komfortowej pracy, jak i do niczym nieskrępowanej rozrywki, gdyż większość z nich dobrze radzi sobie z popularnymi grami komputerowymi. W przypadku chociażby phabletów wciąż stosunkowo ciężko o nieskrępowaną wygodę użytkowania. Stąd też notebooki tak prędko nie znikną z nie odejdą do lamusa i jeszcze przez wiele lat będą cieszyć się niesłabnącą popularnością. Nawet jeśli z takim urządzeniem ciężej jest nam się przemieszczać, notebook z pewnością wynagrodzi nam to swoją wszechstronnością. Przy zakupie notebooka szczególnie warto zwrócić uwagę na moc procesora. Im większa ilość rdzeni oraz moc wyrażana w GHz, tym większa szansa na wydajną pracę oraz porywającą rozrywkę. Nie bez znaczenia jest także pamięć operacyjna. Kolejnym atrybutem, na który warto zwrócić szczególną uwagę, jest pojemność oraz rodzaj dysku twardego. Coraz popularniejsze są notebooki wyposażone w szybki dysk SSD, który znacznie przyspiesza wczytywanie systemu. Dodatkowo, jeśli jesteśmy zapalonymi graczami, warto zastanowić się nad notebookiem posiadającym wydzieloną kartę graficzną.