Zdjęcie Ketonal Active 20 kaps - Gdynia

Ketonal Active 20 kaps Gdynia

KETONAL ACTIVEKapsułki Ketonal Active zawierają substancję czynną ketoprofen. Lek o działaniu przeciwzapalnym, przeciwgorączkowym i przeciwbólowym (należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych - NLZP).Wskazania:Krótkotrwałe, objawowe leczenie lekkiego do umiarkowanego bólu różnego …

od 11,29 zł Najbliżej: 10 km

Stan: nowy

Liczba ofert: 12

Dostępnych od ręki: 0

Opis

KETONAL ACTIVE
Kapsułki Ketonal Active zawierają substancję czynną ketoprofen. Lek o działaniu przeciwzapalnym, przeciwgorączkowym i przeciwbólowym (należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych - NLZP).

Wskazania:
Krótkotrwałe, objawowe leczenie lekkiego do umiarkowanego bólu różnego pochodzenia, np. bóle mięśniowe, kostno-stawowe, ból głowy.

Przeciwwskazania:
Występujące w przeszłości reakcje nadwrażliwości, tj. skurcz oskrzeli, napad astmy oskrzelowej, zapalenie błony śluzowej nosa, pokrzywka lub innego rodzaju reakcje alergiczne wywołane podaniem ketoprofenu, salicylanów (w tym kwasu acetylosalicylowego, ASA) lub innych NLPZ. U takich pacjentów notowano ciężkie, rzadko zakończone zgonem przypadki reakcji anafilaktycznych. Nadwrażliwość na którąkolwiek substancję pomocniczą leku. III trymestr ciąży. Ciężka niewydolność serca. Czynna choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy lub krwawienie z przewodu pokarmowego, owrzodzenie albo perforacja przewodu pokarmowego w wywiadzie. Skaza krwotoczna. Ciężka niewydolność nerek. Ciężka niewydolność wątroby.
Skład:
Substancja czynna: ketoprofen. Jedna kapsułka zawiera 50mg ketoprofenu.
Pozostałe składniki: laktoza jednowodna, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna,
Składniki kapsułki: żelatyna, tytanu dwutlenek (E 171), błękit patentowy (E 131).

Stosowanie:
Dorośli i młodzież powyżej 15 lat: jedna kapsułka co 8 godzin. Bez konsultacji z lekarzem nie należy stosować dłużej niż przez 5 dni.

Podmiot odpowiedzialny:
Sandoz GmbH, Biochemiestrasse 10, A-6250 Kundl, Austria.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Postać
  • Kapsułki
Producent
  • Sandoz
Rodzaj rejestracji
  • Lek OTC

Opinie Ketonal Active 20 kaps Gdynia

Ocena ogólna
4,7 na podstawie 124 opinie
  • Ania
    5
    W sumie to ciężko dać opinie o leku którego się jeszcze nie wypróbowało ale mam nadzieję że spełni oczekiwania.
  • alsebtom
    5
    Dla mnie nr 1 w trudnych sytuacjach. Czasami inne przeciwbólowe zawodzą, wtedy Ketonal ma pole do popisu.
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • wydajność
  • Ryszard
    5
    Skuteczny lek bez recepty przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.Stosuję go przy bólach kostno-stawowo-mięśniowych.
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • wydajność
  • Pawelizi
    5
    Jeden z bardziej efektywnych leków przeciwbólowych, polecam przy bólach głowy i mięśni, wart swojej ceny,
    • skuteczność
    • szybkie działanie w miejscu bólu.
  • Magdalena
    5
    Konkurencyjna cena, działa szybko na średni ból, przy ostrym nie próbowałam ale myślę źe da radę.