Zdjęcie Kayoba Domowy Atlas Js-1522C - Gdynia

Kayoba Domowy Atlas Js-1522C Gdynia

Masywny atlas domowy o profesjonalnym charakterze!Nie masz możliwości pójścia na siłownię lub chcesz potrenować, kiedy przyjdzie Ci na to ochota? Ten atlas domowy jest zatem przyrządem dla Ciebie!TRENING CAŁEGO CIAŁAAtlas domowy marki Kayoba jest wielozadaniowym przyrządem idealnym do treningów w …

Ostatnia znana cena: 2499,00 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

Masywny atlas domowy o profesjonalnym charakterze!

Nie masz możliwości pójścia na siłownię lub chcesz potrenować, kiedy przyjdzie Ci na to ochota? Ten atlas domowy jest zatem przyrządem dla Ciebie!

TRENING CAŁEGO CIAŁA
Atlas domowy marki Kayoba jest wielozadaniowym przyrządem idealnym do treningów w domowym zaciszu. Atlas posiada całą gamę różnych funkcji i ustawień do treningu całego ciała. Przyciąganie drążka, wiosłowanie, trening klatki piersiowej i bicepsów czy wyprosty nóg to tylko kilka ćwiczeń, jakie możesz wykonywać na tym atlasie. Atlas domowy posiada także ustawienia do ćwiczeń mięśni brzucha.

STABILNA KONSTRUKCJA
Dzięki stabilnej stalowej konstrukcji atlas daje poczucie przebywania na profesjonalnej siłowni. Rączki z miękką wyściółką zapewniają optymalny uchwyt i są przyjemne w dotyku. W skład zestawu prócz atlasu wchodzi pakiet 10 obciążników o łącznej masie 50 kg.

Specyfikacja

Informacje podstawowe

Producent
  • Kayoba
Waga stosu
  • 50kg