Szukasz

Instrumenty perkusyjne i akcesoria Gdynia

i okolice
  • Instrumenty perkusyjne

  • Akcesoria do instrumentów perkusyjnych

Instrumenty perkusyjne i akcesoria
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Alesis Crimson Mesh Kit

4,5
Alesis Crimson Mesh Kit
Po miesiącu użytkowania mogę stwierdzić , że stosunek jakości wykonania i funkcji do ceny jest super. Crimson nie jest gorszy od Rolanda jest inny. Wykonanie padów siateczkowych i talerzy najwyższa jakość, Każdy pad posiada potencjometr do szybkiej regulacji czułości bez wchodzenia do menu, którą można wykonać nawet podczas gry. Brzmieniowo wcale nie odstaje od Rolanda, a po podłączeniu do kompa z zainstalowanym Addictive Drums 2 to już pełny profesjonalizm. No i wisienka na torcie , moduł posiada możliwość nagrywania ( czego nie ma w instrukcji ani opisie co jest dużym błędem ALESISA) i miksowania sygnału z wejścia AUX i naszego grania na perkusji. Na próbach rewelacja, bez żadnych dodatkowych kosztownych zabawek sygnał z miksera wrzucamy na moduł i grając razem nagrywamy na pendrive a następnie odsłuchujemy jak wyszło. Moduł nagrywa to w formacie MP3. Oczywiście możemy także nagrywać to z podkładami zawartymi fabrycznie w module. Z tego co się orientuję to taką funkcję posiada tylko Roland td-25 ale on kosztuje 10 tys. Hi-hat posiada tylko funkcję zamknięty otwarty ale z AD 2 ma już płynne otwarcie z rozpoznawaniem siły docisku. Po dokupieniu za połowę ceny Rolanda dodatkowego Crash mam super perkusję na profesjonalnej ramie. Faktem jest że instrukcja jest mizerna i samemu trzeba wszystko "rozkminić" ale to kwestia "ścignięcia" importera aby ją poprawił a na pewno leży to w jego interesie. Jeżeli chodzi o funkcję "bell" to nie ma perkusji elektronicznej w której działała by jak w akustyku.Rurka regulacyjna w statywie jest faktycznie nie za długa ale pewnie będzie to tylko problem dla osób lubiących wysoko umieszczony werbel , mi akurat pasuje. Statywy do talerzy też są wykonane solidnie i posiadają regulacje w 2 płaszczyznach czego nie widać na zdjęciach. Nawet do żony można się przyzwyczaić mimo jej wad a na pewno już do Crimsona. Polecam.

Roland TD-11KV

5
Roland TD-11KV
Na dzień dobry powala jakość spakowania. Wszystko pięknie zabezpieczone. Następnie dostajemy LEGO dla dorosłych w postaci osobnego statywu do złożenia i przykręcenia elementów zestawu. Potem już tylko podłączenie i dzikie granie:) Gram ja i moi synowie. Każdy czerpie radość na swój sposób jednocześnie nie budząc sąsiadów ;) Duży wybór ustawień perkusji, metronom, nauczyciel, nagrywanie itd. Odczucia grania jak na akustycznej perkusji z wyjątkiem bębna, który nie jest tak wymagający jak akustyczny i po graniu na elektronicznym odpowiedniku usypia uderzenie nogi:) Jak dla mnie idealne przełożenie cena do jakości.

MatMax dzwonki chromatyczne 27-tonowe

5
MatMax dzwonki chromatyczne 27-tonowe
pozytywnie fajnie grają synek lubi w nie uderzać juz umie zagrać sto lat :) wykonanie dobre estetyczne nic na razie się nie odrywa więc wszystko dobrze.

Najczęściej szukane