Gardena Licznik Wody (8188-29) Gdynia

4,54
9 opinii

GARDENA licznk wody w idealny sposób kontroluje zużycie wody, pomagając w jej oszczędzaniu. Pokazuje 1. całkowite zużycie wody, np. dzienne, 2. całkowite zużycie wody, np. w sezonie, 3. zużycie wody w cyklu nawadniania, 4. aktualnie zużywaną ilość wody (w litrach/minutę). Ilość zużytej wody można …

od 86,99 zł Najbliżej: 0,7 km

Stan: nowy

Liczba ofert: 2

Dostępnych od ręki: 0

Opis

GARDENA licznk wody w idealny sposób kontroluje zużycie wody, pomagając w jej oszczędzaniu. Pokazuje 1. całkowite zużycie wody, np. dzienne, 2. całkowite zużycie wody, np. w sezonie, 3. zużycie wody w cyklu nawadniania, 4. aktualnie zużywaną ilość wody (w litrach/minutę). Ilość zużytej wody można odczytać w dowolnym czasie na dużym wyświetlaczu. Licznik wody jest wyposażony w jeden przycisk do wszystkich funkcji. Do tej pory każde nawadnianie odbywało się na zasadzie intuicyjnej. Dzięki licznikowi używianie wody odbywa się w przemyślany sposób. Teraz można podlewać rośliny precyzyjnie i zgodnie z zapotrzebowaniem. To jest dobre zarówno dla ogrodu, środowiska jak i naszego portfela. Licznik wody jest zaisilany bateriami i gotowy do podłączenia na kran, pistolet zraszający, zraszacz lub pompę. Urządzenie jest trwałe i odporne na uderzenia. Wbudowany wskaźnik poziomu naładowania baterii zapewnia precyzyjne działanie. Dzięki innowacyjnemu licznikowi wody zwracamy coraz większą uwagę na zużycie wody. Najważniejsze funkcje: Nawadnianianie dostosowane do potrzeb-licznik wody w idealny sposób kontroluje zużycie wody. Oszczędność wody -licznik wody wyposażony jest w baterię i gotowy do podłączenia na kran. Wygodna obsługa -jedno naciśnięcie przycisku umożliwia kontrolę zużycia wody. Racjonalne podlewanie znacząco obniży rachunki za wodę i pozytywnie wpłynie na środowisko naturalne. Odczyt danych -licznik pokazuje zużycie wody, np. dzienne, w sezonie, w cyklu nawadniania oraz aktualny przepływ wody 1:1. Dzięki temu można szybko reagować i nawadniać rośliny zgodnie z ich zapotrzebowaniem. Urządzenie idealnie nadaje się do dozowania nawozów. Bezpieczne działanie -wirnik obraca się w liczniku, tak długo jak woda płynie. W ten sposób pokazuje, że urządzenie jest aktywne. Zintegrowany wskaźnik poziomu naładowania baterii informuje o konieczności jej wymiany.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Producent
 • Gardena

Opinie Gardena Licznik Wody (8188-29) Gdynia

Ocena ogólna
4,54 na podstawie 9 opinii
 • g...s
  5
  Nie muszę się zastanawiać, czy już dużo podlałem czy mało. Podlewając na oko albo na czas trudno ocenić czy trawnik już jest wystarczająco podlany .
  • funkcjonalność
  • jakość
  • trwałość
 • Majki
  5
  za mało czasu żeby ocenić. Na oko solidna rzecz, dobra firma a trwałość i efekty...poczekamy !
 • arti
  5
  super sprawa, ułatwia kontrolowanie zużycia wody jak się nie posiada kanalizacji
 • Bazze
  5
  Wszystko działa jak należy
 • klient
  5