Zdjęcie Eago Fotel Biurowy Skórzany Eg-227 Brązowy - Gdynia

Eago Fotel Biurowy Skórzany Eg-227 Brązowy Gdynia

3,88
3 opinie

Bóle pleców, głowy i złe samopoczucie zazwyczaj są skutkiem źle dobranego fotela, z którego korzystasz w miejscu pracy. Spędzając na nim 8 godzin, a to jest 1/3 dnia, narażasz się na przewlekłe kontuzje kręgosłupa. Jeśli zatem szukasz solidnego fotela biurowego, który zadba o Twój kręgosłup, to …

Ostatnia znana cena: 349,00 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Opis

Bóle pleców, głowy i złe samopoczucie zazwyczaj są skutkiem źle dobranego fotela, z którego korzystasz w miejscu pracy. Spędzając na nim 8 godzin, a to jest 1/3 dnia, narażasz się na przewlekłe kontuzje kręgosłupa. Jeśli zatem szukasz solidnego fotela biurowego, który zadba o Twój kręgosłup, to fotel skórzany EAGO 227 jest właśnie dla Ciebie. Posiada on ergonomiczne oparcie z wbudowanym zagłówkiem oraz wyprofilowane siedzisko, które pozwoli Ci wygodnie usiąść. Swobodne ułożenie rąk umożliwią podłokietniki pokryte miękkim obiciem. Fotel wyposażony jest w mechanizm TILT, który umożliwi Ci regulację nachylenia oparcia. Wysokość siedziska możesz dowolnie zmieniać za pomocą pneumatycznego podnośnika. Konstrukcja fotela osadzona jest na solidnej nodze, opartej się na podwójnych kółkach. Taka podstawa umożliwi Ci swobodne przemieszczenie się po przestrzeni biura. Obicie tworzy ekologiczna skóra, która nie tylko prezentuje się wyjątkowo, ale także jest odporna na przetarcia i łatwa w oczyszczaniu. Fotel obrotowy EAGO zwraca uwagę eleganckim i klasycznym designem, który dopasuje się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. To idealny fotel dla Ciebie, szczególnie jeżeli spędzasz wiele godzin w pozycji siedzącej.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Rodzaj
 • Fotele
Producent
 • Eago

Opinie Eago Fotel Biurowy Skórzany Eg-227 Brązowy

Ocena ogólna
3,88 na podstawie 3 opinie
 • Robert
  2
  Wygląd fotela bardzo nowoczesny i wspaniale dopasowany zarówno do nowoczesnych wnętrz jak i do tych nie co starszych. Składanie fotela dość proste za pomocą dołączonych narzędzi. Niestety trwałość fotela jest makabrycznie niska - opinię piszę po 2 latach użytkowania. Już po roku jakość materiału wierzchniego nadawała się w całości do wymiany, natomiast obecnie po dwóch latach na siedzisku, podłokietnikach i w miejscu styku z głową pierwsza warstwa całkowicie uległa skruszeniu, dodatkowo kilka dni temu urwało się kółko jezdne przez wykruszenie uchwytu wykonanego z plastiku niskiej jakości trzymającego kółko. Podsumowując: fotel zakupiony 2 lata temu za 430 zł, użytkowany codziennie średnio po 8 - 9 godzin, nadaje się obecnie do wyrzucenia.
 • Andrzej
  5
  Bardzo solidny produkt. Spełniający wymagania. Przystosowany do wielogodzinnej pracy za biurkiem.
  • jakość
 • Marcin
  4,5
  Fotel wygodny i ładny. Za te pieniądze naprawdę nie ma do czego się przyczepić. Polecam.
  • jakość
  • wygląd
  • wygoda