Szukasz

Drony Gdynia

i okolice
Drony
Drony
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Dron Yuneec Breeze 4K (YUNFCAEU)

5
Dron Yuneec Breeze 4K (YUNFCAEU)
bateria starcza na średnio 11-12min, posiada wiele inteligentnych trybów lotu - follow me, orbit, journey, pilot fpv itd.. w tej kategorii cenowej najlepszy dron, jest maly dzieki czemu miesci sie do plecaka albo kobiecej torebki, idealny na wypady z rodzina i przyjaciółmi. bardzo polecam!

DJI Spark biały

5
DJI Spark biały
Dji spark jest naprawdę mega prosty w obsłudze, już po kilku lotach można spokojnie go kontrolować. Osobiście kupiłem wersję z aparaturą z ARS DJI i powiem tak, bez kontrolera raczej się nie opłaca go kupić, ponieważ steruje się nim bardzo źle tzn. lata bardzo wolno, zasięg jest bardzo niestabilny i krótki (ok 60m). Dzięki aparaturze lata się super, jest bardzo żwawy (szczególnie w trybie SPORT). Czujniki przednie jak najbardziej działają, tzn. zatrzymuje się przed przeszkodami i gest działają choć zdarza się że dron nie chce zczytać gestu u trzeba przejąć nad nim kontrolę. Bateria trzyma ok. 14min przy przeciętnym locie. Ogólnie gorąco polecam ! Osobiście dokupiłem, jak widać na zdjęciach skórkę, która poprawia jego wygląd.

Dron DJI Mavic Pro

5
Dron DJI Mavic Pro
Polecam zakup tego sprzętu zarówno do użytku prywatnego jak i komercyjnego. Super dron niewielkich rozmiarów po złożeniu. Jeśli się zastanawiasz gdzie kupi, polecam sklep cyber-shop.pl szybka, fachowa pomoc w przypadku jakichś wątpliwości. Kontakt z klientem na wysokim poziomie, sprzedawca bardzo uprzejmy. Polecam zarówno drona jak i sklep.

Najczęściej szukane