Direto Elite X Gdynia

3,7
5 opinii

Symulacja nachylenia: 18%Precyzja pomiaru: 1,5%Moc: 2100 W.Bardziej dokładneDireto X to interaktywny trener domowy, jest dokładny i stabilny. OTS (Optyczny czujnik momentu obrotowego) zapewnia Direto X wysoką dokładność danych podczas treningu - innowacyjny zintegrowany miernik mocy wykrywa …

od 3 299 Najbliżej: 13 km

Liczba ofert: 3

Oferta sklepu

Opis

Symulacja nachylenia: 18%

Precyzja pomiaru: 1,5%

Moc: 2100 W.

Bardziej dokładne

Direto X to interaktywny trener domowy, jest dokładny i stabilny. OTS (Optyczny czujnik momentu obrotowego) zapewnia Direto X wysoką dokładność danych podczas treningu - innowacyjny zintegrowany miernik mocy wykrywa wydajność z dokładnością zwiększoną o ± 1,5% w porównaniu do Direto.

Absolutna dokładność

OTS (Optical Torque Sensor) zapewnia dokładność danych Direto X podczas treningu. Jest to innowacyjny zintegrowany miernik mocy dla hometrainera, który mierzy moc wyjściową z dokładnością do ± 1,5%, czyli o 0,5% więcej niż Direto.
Po Drivo II i Direto, Direto X jest jedynym trenerem, który mierzy Twoją rzeczywistą wydajność treningu dzięki zintegrowanemu miernikowi mocy w domu, co czyni go jednym z najdokładniejszych trenażerów halowych na rynku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Poprawiona wydajność

W porównaniu do swoich poprzedników Direto X automatycznie dostosowuje opór i symuluje najbardziej wymagające stoki, do 18% maksymalnego stoku - o 4% więcej niż Direto. Dzięki temu Direto X ma moc 2100 W przy prędkości 40 km / h. Ten niespotykany poziom zapewnia doskonałą wydajność nawet podczas szczególnie intensywnych treningów - będziesz w stanie przejrzeć wszystkie mapy treningowe na pierwszy rzut oka, wykonać testy poziomu sprawności, powtórzenia i szybkie sprinty przy maksymalnej wydajności. Z Direto X możesz trenować niezależnie od rodzaju treningu.

Cichy, intuicyjny, kompatybilny

Jedną z zalet tego hometrainera jest jego niski poziom hałasu. Wynika to z tego, że jest to hometrainer z napędem bezpośrednim, co oznacza, że nie tylko unika przeskakiwania nawet przy intensywnych sprintach, ale także znacznie zmniejsza hałas, ponieważ nie ma kontaktu koła z cylindrem. Jedyny hałas, który słyszysz podczas treningu, pochodzi z twojego łańcucha.
Cichy, praktyczny, a dzięki zintegrowanemu uchwytowi i rozkładanemu systemowi nóżek, w tym łatwej regulacji w każdym obszarze wewnętrznym, Direto X ma również bardzo wysoki poziom kompatybilności.
Direto zapewniło pełną kompatybilność z rowerami szosowymi i MTB; Nowa Direto X jest wyposażona w fabrycznie zamontowaną osłonę łańcucha, której można używać z długimi przerzutkami prowadzącymi, które mogą pomieścić większe 12 biegów.

Całkowita interaktywność

Podobnie jak w przypadku innych Hometrainein na żywo, Direto X został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej interaktywny, w tym ANT + ™ FE-C e Bluetooth.
Można go używać z szeroką gamą aplikacji i oprogramowania zgodnych z systemami iOS, Android, MacOS i Windows. Gdziekolwiek i kiedykolwiek konfigurujesz kurs lub program treningowy za pomocą zaledwie kilku prostych kroków, musisz po prostu zacząć pedałować: Direto X może zrobić resztę, automatycznie dostosować opór i kontrolować trening zgodnie z Twoimi wymaganiami. Direto X można zarządzać za pomocą Elite My E-Training (dostępna bezpłatna 12-miesięczna subskrypcja) lub za pośrednictwem innych platform rowerowych, takich jak Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Bikevo, Kinomap i wiele innych.

Kompatybilny z zestawami 12sp.

Kompatybilne oprogramowanie

Analiza pedałów

Analiza pedałów to innowacyjna funkcja, która analizuje wydajność rowerzysty podczas ruchu pedału za pomocą 12-punktowego systemu.
Korzystając z dwóch rodzajów wykresów, możesz wyświetlać dane DIRETO, takie jak chwilowa wartość mocy wyjściowej podczas ruchu pedału.
Stwarza to dokładną ocenę mechanicznej wydajności ruchu dla rowerzysty, aby można go było w razie potrzeby dostosować i skorygować.
Funkcję analizy pedałów można kupić w oprogramowaniu Elite E-Training.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Producent
 • Elite
Rodzaj
 • Trenażery
Maksymalna waga użytkownika
 • 150 Kg

Opinie Direto Elite X Gdynia

Ocena ogólna
3,7 na podstawie 5 opinii
 • Użytkownik Ceneo
  3,5
  nie zaskakuje, działa, przy programach treningowych zwifta słabo oddaje rzeczywiste nachylenia, przy dowolne jeździe jest ok aczkolwiek czuć spóźnione reakcje na zmiany ukształtowania trasy
 • jarekurbi
  5
  Naprawdę świetny sprzęt.Doskonała praca.Bardzo cichy.
  • jakość
  • trwałość
 • Użytkownik Ceneo
  5
 • Użytkownik Ceneo
  0,5
  Trenażer głośny i po kilku jazdach problem z kołem zamachowym, które prawdopodobnie od nowości było już krzywe. Zwrot i kupno nowego u konkurencji.
 • Użytkownik Ceneo
  4,5