Szukasz

Depilatory i golarki damskie Gdynia

i okolice
Depilatory i golarki damskie
Depilatory i golarki damskie
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Braun Silk Expert IPL BD 5009 300 tys. błysków

5
Braun Silk Expert IPL BD 5009 300 tys. błysków
To cudo mam dopiero miesiąc, ale już teraz widzę fantastyczne efekty jakie niesie za sobą depilacja Braun silk expert ipl. Włoski na moich nogach i pod pachami są o wiele mniej widoczne. Nie mogę się doczekać co będzie po kolejnym miesiącu :D Sama depilacja jest niezwykle przyjemna i całkowicie bezbolesna. Wykonuje ją wieczorem kiedy córka położy się już spać - wystarczy puścić jakiś fajny film i do dzieła :D To zajmuje naprawdę tylko chwilę :) Gorąco polecam bo ja nie żałuję swojego zakupu - wiem że każda wydana złotówka zwróci się bardzo szybko :)

Philips SatinShaven Advanced BRL140/00

5
Philips SatinShaven Advanced BRL140/00
Golarka elektryczna jest alternatywą dla osób które nie lubią depilacji . Można się nią golić na mokro i na sucho ,w wannie i pod prysznicem lub w innych miejscach ...Obawiałam się czy nie będzie „zacinać skóry „ ale nie – nie zacina i nie kaleczy .

Philips SatinShave Prestige BRL170/00

5
Philips SatinShave Prestige BRL170/00
Golarka elektryczna to mój nowy ulubieniec i już teraz wiem, że się z nią dłuuugo nie rozstanę :) Skutecznie i błyskawicznie pozbywa się włosków, nie stawiając ryzyka pocięcia się, czy poharatania skóry w jakimkolwiek miejscu. Sunie bez problemu nawet po problematycznych obszarach skóry, takich jak kostki i kolana, których ogolenie zwykłą jednorazówką graniczy z niemożliwością. Opcja szybkiego ładowania zachęca do zabierania na wyjazdy - wymarzona golarka każdej kobiety.

Najczęściej szukane