Barebone Asus RNUC15CRKU700002 Czarny (DK_NR_DPL_523607) Gdynia
od 2 502,99 Najbliżej: 5 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
ASUS RNUC15CRKU700002 Czarny 255H ASUS RNUC15CRKU700002. Typ produktu: Komputer mini typu barebone. Obsługiwane rodzaje pamięci: DDR5-SDRAM, Liczba gniazd pamięci: 2. Obsługiwane rodzaje dysków: SSD, Interfejs napędów pamięci masowej: M.2, Maksymalna pojemność przchowywania: 2000 TB. Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1. Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 7 (802.11be), Wersja Bluetooth: 5.4. Rodzaj chłodzenia: Aktywne. Zasilanie: 120 W Najważniejsze parametry techniczne Konstrukcja - Typ produktu: Komputer mini typu barebone Procesor - Producent procesora: Intel Procesor - Typ procesora: Intel Core Ultra 7 Procesor - Generowanie procesora: Intel Core Ultra (Series 2) Procesor - Model procesora: 255H Procesor - Liczba rdzeni procesora: 16 Procesor - Liczba wątków: 16 Procesor - Maksymalne taktowanie procesora: 5,1 GHz Procesor - Wydajne rdzenie: 6 Procesor - Efektywne rdzenie: 8 Procesor - Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: 2 Procesor - Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 5,1 GHz Procesor - Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 4,4 GHz Procesor - Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 2,5 GHz Procesor - Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 2 GHz Procesor - Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 1,5 GHz Procesor - Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej: 700 MHz Procesor - Cache procesora: 24 MB Pamięć - Obsługiwane rodzaje pamięci: DDR5-SDRAM Pamięć - Liczba gniazd pamięci: 2 Pamięć - Typ slotów pamięci: SO-DIMM Pamięć - Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy Nośnik danych - Obsługiwane rozmiary dysków pamięci: M.2 Grafika - Karta graficzna on-board: Tak Grafika - Model karty graficznej on-board: Intel Arc 140T Grafika - Rodzina adaptera graficznego: Intel Sieć - Kontroler LAN: Intel I226-V Sieć - Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be) Sieć - Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 7 (802.11be) Sieć - Przewodowa sieć LAN: Tak Sieć - Bluetooth: Tak Sieć - Wersja Bluetooth: 5.4 Porty i interfejsy - Liczba portów USB 2.0: 1 Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 3 Porty i interfejsy - Wi-Fi: Tak Porty i interfejsy - Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1 Porty i interfejsy - Ilość portów HDMI: 2 Porty i interfejsy - Wersja HDMI: 2.1 Porty i interfejsy - Ilość portów Thunderbolt 4: 2 Dysk twardy - Interfejs napędów pamięci masowej: M.2 Dysk twardy - Maksymalna pojemność przchowywania: 2000 TB Moc - Zasilanie: 120 W Moc - Typ zasilacza: Zasilacz zewnętrzny Moc - Prąd wyjściowy adaptera AC: 6,32 A Moc - Napięcie wyjściowe adaptera AC: 19 V Moc - Gniazdko wyjścia DC: Tak Ochrona - Kensington Lock: Tak Ochrona - Typ gniazda zamka kabla: Kensington Multimedia - Wbudowane głośniki: Nie System komputerowy - Procesor wbudowany: Tak Sterowniki pamięci - Obsługiwane rodzaje dysków: SSD Sterowniki pamięci - Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci: 1 Cechy - Kolor produktu: Czarny Cechy - Wbudowany wyłącznik: Tak Cechy - Rodzaj chłodzenia: Aktywne Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 117 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 112 mm Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 37 mm Waga i rozmiary - Waga produktu: 500 g Klasyfikacja - Kod producenta: 90AR00R2-M00090 Klasyfikacja - EAN: 4711387949863 Klasyfikacja - ID Produktu: 125345927
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • ASUS
Kod producenta
  • 90AR00R2M00090
Moc wbudowanego zasilacza
  • 120 W