Aparaty cyfrowe z wymienną optyką Gdynia

i okolice
Aparaty cyfrowe z wymienną optyką
Aparaty cyfrowe z wymienną optyką
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Sony A6000 Czarny + 16-50mm

5
Sony A6000 Czarny + 16-50mm
Aparat bardzo fajny dla amatora, bo można zacząć "zabawę" z ustawieniami manualnymi, ale jak się nie chce, albo nie wie się jeszcze jakie parametry dobrać w danym momencie, automatyka robi dobrą robotę. Kupiony na dobrej przecenie z kitowym obiektywem na początek jak najbardziej starcza. Jedyny minus jaki mi przeszkadza, to długi czas wyłączania, aparat czasem musi "pomyśleć", po czym chowa obiektyw. Za pierwszym razem gdy to się stało, myślałem że coś się zacięło w obiektywie i trzeba będzie naprawiać. Nie sprawdzałem jeszcze, czy ten model "tak ma", czy to wada mojego egzemplarza, ale chyba trzeba będzie się temu przyjrzeć, bo czasem to irytuje.

FujiFilm X-T3 czarny body

5
FujiFilm X-T3 czarny body
Świetny aparat - mały , szybki o świetnej jakości zdjęć i filmów . Przez cały czas robiłem zdjęcia pełną klatką Nikona teraz wystarczy Jpg z fuji gdyż jest tak dobry że nie trzeba używać RAW. Obiektywy do systemu również znakomite. 2 x body waży tyle ile jedno duże Nikona .... efekt podobny i jeszcze jakość filmów - niesamowita

Olympus OM-D E-M10 Mark II Srebrny + EZ-M1442 IIR

5
Olympus OM-D E-M10 Mark II Srebrny + EZ-M1442 IIR
Mały wielki aparat! Już wiem, że nie zamienię go na żadną lustrzankę - jakość zdjęć jest nie do odróżnienia w porównaniu z tą półką cenową, a różnica w rozmiarach sprawia, że aż chce się go nosić. Mega wygodny w używaniu, jednak dotykowy ekran w takim aparacie się bardzo przydaje. Bardzo szybki autofokus, proste menu, nawet w automacie można np. rozjaśnić zdjęcie na ekranie dotykowym. Ładne zdjęcia w nocy.