Aparaty cyfrowe z wymienną optyką Gdynia

i okolice
Aparaty cyfrowe z wymienną optyką
Aparaty cyfrowe z wymienną optyką
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Canon EOS M50 czarny + 15-45mm

4,5
Canon EOS M50 czarny + 15-45mm
Aparat używam od wczoraj także niewiele mogę powiedzieć. Jako plus jakość wykonania obudowy, zdjęć, obiektywu kit, Jako minus bardzo szybko się rozładowuje, brak kabla usb. Na końcu chciałbym tylko dodać, jeżeli planujecie wykorzystać aparat do vlogowania przygotujcie się na ekstra wydatek w postaci [ABSURD] 500zł na zasilacz ac-dc Canona. lub 100-150 zł na zamiennik.

Nikon Z6 czarny + 24-70mm

4,5
Nikon Z6 czarny + 24-70mm
Jest lepiej niż myślałem, AF działa całkiem dobrze czekam jeszcze na update z eye-AF. Jestem pozytywnie zaskoczony, szeroko rozstawione punkty AF i ocena ekspozycji live jest super. Śledzenie twarzy tez daje radę. Używam zamiennie z d750 i muszę przyznać ze D750 robi teraz za backup, a głównym aparatem jest Z6 z sigma 35art działa wyśmienicie podobnie jak z 85art. Używanie manualnych szkieł to tez duży komfort w porównaniu do lustrzanek. Mozna skadrować wybrać powiększenie 100% jednym przyciskiem i wyostrzyć komfortowo.

Nikon Z6 czarny body + adapter FTZ

5
Nikon Z6 czarny body + adapter FTZ
Długo zastanawiałem się jaki aparat wybrać, ciągle myślałem aby wymienić moje dwie D750 na Sony A7 III jednak gdy wziąłem do ręki Z6 i trochę nim się pobawiłem to już wiedziałem, że to będzie ten aparat. Mogę śmiało powiedzieć, że to takie połączenie D750 i A7III :) Każdemu, kto rozważa przesiadkę z lustrzanki na bezlusterkowiec (a jeszcze jak do tej pory działa na Nikon) to polecam Z6 - ale to tylko moje odczucia i każdy zrobi jak będzie chciał.

Najczęściej szukane