Amica 57GEH2.33HZpTa(W) Gdynia

4,77
13 opinii

Amica dba o środowisko naturalne wprowadzając obok najnowszych technologii rozwiązania proekologiczne. Dlatego wszystkie kuchnie, piekarniki i płyty posiadają klasę energetyczną A. Najwyższa klasa energetyczna A gwarantuje najniższe rachunki za energię elektryczną.

od 882,20 zł Najbliżej: 0,4 km

Stan: nowy

Liczba ofert: 18

Dostępnych od ręki: 0

Opis

Klasa energetyczna A

Amica dba o środowisko naturalne wprowadzając obok najnowszych technologii rozwiązania proekologiczne. Dlatego wszystkie kuchnie, piekarniki i płyty posiadają klasę energetyczną A. Najwyższa klasa energetyczna A gwarantuje najniższe rachunki za energię elektryczną.

Liczba funkcji piekarnika: 8

Wentylator + grzejnik górny + grzejnik dolny - pieczenie ciast; Grzejnik dolny + grzejnik górny (nagrzewanie konwencjonalne) - pozwala na pieczenie wg. większości przepisów kulinarnych; Opiekacz (grill) - przyrządzanie potraw z grilla, np. steków, kiełbasek, szaszłyków; Opiekacz + grzejnik górny (supergrill) - grillowanie na ruszcie dużych porcji mięsa; Wentylator + opiekacz (turbogrill) - opiekanie dużych porcji mięsa bez potrzeby opiekania go na ruszcie; Rozmrażanie; Grzejnik dolny (podpiekanie) - dopiekanie spodów ciast.

Programator elektroniczny Ta

Dzięki niemu pieczemy wtedy, gdy mamy na to ochotę, a nie wtedy, gdy czas nam na to pozwala. Możemy swobodnie programować godzinę wyłączenia oraz czas grzania piekarnika. Trzy sterujące przyciski zapewniają nieskomplikowaną obsługę programatora.

Szybki nagrzew

Funkcja pozwala osiągnąć pożądaną temperaturę w najkrótszym czasie. Piekarnik osiąga temp. 150°C w 4 minut, to o 20% szybciej w porównaniu ze standardami. Pozwala to skoncentrować się na przygotowywaniu potrawy, a nie na oczekiwaniu na właściwą temperaturę piekarnika.

Emalia łatwoczyszcząca

Dzięki specjalnemu rodzajowi powłoki piekarnika tłuszcz nie przywiera do jego ścianek. Znacząco ułatwia to czyszczenie piekarnika.

Chłodny front (3 szyby w drzwiach)

Zastosowanie konstrukcji 3-szybowej oraz wewnętrznej szyby refleksyjnej pozwala zdecydowanie zmniejszyć temperaturę na froncie piekarnika.

Przepisy na drzwiach

Praktyczny poradnik dostępny w zasięgu ręki - zawiera informacje o rodzaju potrawy, temperaturze, poziomie oraz czasie pieczenia.

Szuflada na prowadnicach rolkowych

Pod komorą piekarnika znajduje się przestrzeń do przechowywania naczyń, patelni i garnków. Szuflada jest osadzona na prowadnicach rolkowych, które zapewniają nadzwyczaj ciche działanie. Dzięki nowoczesnym, syntetycznym materiałom szuflada jest bardziej odpornana wysoką temperaturę.

Pojemność XXL

Zwiększona pojemność piekarnika pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz ułatwia przygotowanie dużych potraw.

Rozmrażanie

Funkcja idealna do rozmrażania potraw takich jak mięso, ryby, pieczywo czy ciasta. Od teraz dostępna w zasięgu ręki.

Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu

Gdy płomień zgaśnie wskutek zalania palnika lub przeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób wyeliminowane zostaje niebezpieczeństwo jego ulatniania się.

Zwiększona płaszczyzna robocza rusztu

Ruszty na płycie z palnikami gazowymi posiadają bardzo dużą i stabilną płaszczyznę roboczą. Dzięki temu pozwalają na komfortowe gotowanie nawet w kilku dużych garnkach jednocześnie. Teraz ugotujesz szybciej i więcej.

Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle

Kuchnie gazowe, gazowo - elektryczne i płyty gazowe Amica posiadają elektryczny zapalacz gazu. Wystarczy przekręcić pokrętło, a wybrany palnik automatycznie zapali się.

Specyfikacja

Dane techniczne

Wysokość
 • 85 cm
Szerokość
 • 50 cm
Głębokość
 • 60 cm
Rodzaj płyty:
 • gazowa
Kolor
 • Biały
Powierzchnia płyty:
 • Inox
Pojemność piekarnika
 • 65 l
Moc całkowita
 • 2,9 kW
Grzałka górna
 • 900 W
Grzałka dolna
 • 1100 W
Supergrill
 • 2000 W
Liczba pól grzejnych / palników
 • 4 szt.
Podłączenie do zasilania
 • 230 V, standardowy kabel zasilający
Rodzaj piekarnika:
 • elektryczny
Nakrywa lakierowana
Termoobieg
4,0 cm palnik pomocniczy
6,5 cm palnik średni
6,5 cm palnik średni
9,0 cm palnik duży

Opinie Amica 57GEH2.33HZpTa(W) Gdynia

Ocena ogólna
4,77 na podstawie 13 opinii
 • l...c
  5
  Kuchenka wygląda elegancko, prosta w obsłudze, łatwo się ją czyści. Ma zapalacz w pokrętle, wyświetlacz czasu, piekarnik elektryczny - tak naprawdę wszystko, co potrzebne do codziennego użytku. Kupiona po to, aby starszej osobie ułatwić życie i spełnia swoją funkcje doskonale (przynajmniej na razie, bo jest używana dopiero 3 tygodnie).
 • Krzysztof
  4
  Kuchenka w porządku, jednak zaskoczył mnie brak węża do podłączenia oraz niejasna instrukcja jak wyregulować płomień minimalny. Po długich poszukiwaniach okazało się że zaworki do regulacji, znajdują się pod kurkami(trzeba je ściągnąć) i tam się znajduje taka mała śrubeczka ;)
 • Andrzej
  5
  produkt jak najbardziej odpowiedni do mojej kuchni jak i łatwy w obsłudze, plus za pojemność piekarnika jak i łatwość czyszczenia
 • Elvis
  5
  Piekarnik bardzo szybko się nagrzewa, ruszty mimo że emaliowane to bardzo stabilne. Posiada chłodny front więc możliwość oparzenia praktycznie wykluczona. Kupiona i dostarczona przez firmę Andarex
  • łatwość czyszczenia
 • Grześ
  5
  polecam wszystkim , którzy za niewielką , rozsądną ceną pragną mieć kuchenką , która spełni ich oczekiwania