Zdjęcie Adidas Ace Fs Junior (Ap7005) - Gdynia

Adidas Ace Fs Junior (Ap7005) Gdynia

4,5
1 opinia

Wykonane z najwyższej jakości materiału odpornego na zniszczenia. Stań na ostatniej linii obrony w młodzieżowych rękawicach bramkarskich. Te wytrzymałe rękawice piłkarskie zapewniają jednocześnie wyjątkową przyczepność. Wykonano je w technologii FINGERSAVE® z grzbietami, które usztywniają palce, …

Ostatnia znana cena: 58,19 zł Najbliżej: brak

Stan: nowy

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

Wykonane z najwyższej jakości materiału odpornego na zniszczenia. Stań na ostatniej linii obrony w młodzieżowych rękawicach bramkarskich. Te wytrzymałe rękawice piłkarskie zapewniają jednocześnie wyjątkową przyczepność. Wykonano je w technologii FINGERSAVE® z grzbietami, które usztywniają palce, wytrzymując nacisk, kiedy Ty wybijasz najmocniejsze strzały. Część chwytna allround zapewniająca znakomitą chwytność, amortyzację i wygodę we wszystkich warunkach pogodowych. Poczuj się jak prawdziwa gwiazda w tych doskonałych rękawicach bramkarskich.

Niemiecka firma produkująca obuwie i odzież sportową, założona w 1924r. przez braci Dassler. Debiutuje podczas igrzysk olimpijskich w Berlinie w 1936r. zapewniając obuwie zarówno niemieckiej jak i amerykańskiej reprezentacji. W 1948r. firma została podzielona na dwie firmy: Adidas i Puma. Nazwa „Adidas" pochodzi od zdrobnienia imienia „Adi" i trzech pierwszych liter nazwiska „Das" założyciela - Adolfa Dasslera. Od 1972 roku znakiem firmowym jest koniczynka symbolizująca połączenie trzech kontynentów oraz ducha igrzysk olimpijskich. Jako samodzielne logo występują również trzy paski nawiązują do wzmocnienia buta z trzech wąskich skórzanych pasków. Dziś Adidas stał się jednym z największych producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych na całym świecie.

Specyfikacja

Materiał
 • Poliester
Producent
 • Adidas
Przeznaczenie
 • Dla Dzieci

Opinie Adidas Ace Fs Junior (Ap7005)

Ocena ogólna
4,5 na podstawie 1 opinia
 • Aneta
  4
  Towar dość dobrej jakości
  • jakość
  • trwałość