Wózki spacerowe
Wózki spacerowe
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Lionelo Annet Stone Spacerowy

4,5
Lionelo Annet Stone Spacerowy
Wózek jest świetny. Za te pieniądze warto go kupić. zanim kupiłam ten wózek rozglądałam się za innymi o wiele droższymi i zaryzykowałam kupując go bo myslałam, że za te pieniądze to nie bedzie nic porządnego. na razie jednak jestem zadowolona. Co prawda nie jest to najmniejszy wózek świata (po złożeniu) ale ważne ze moje dziecko wygodnie w nim siedzi. Minusem jest to, że pałąk gdzie dziecko trzyma rączki unosi się do góry, moja córka to wyczaiła i teraz musze pilnowac, zeby miała zawsze zapiete dobrze pasy. Ale Myślę, że do każdego wózka (nawet do tych najdrozszych) można by było się do czegoś przyczepić.

Mutsy Nexo Grey Melange Spacerowy

4,5
Mutsy Nexo Grey Melange Spacerowy
Wózek użytkuje od miesiąca. Ogólnie wszystko ok. Zwrotny, szybki rozkładanie i składanie, Podbijanie pod krawężniki rewelacja, zgrabny. Niestety ma minus strasznie stukają przednie kola jak za te cenę za wózek nie powinno to mieć miejsca.

Lionelo Emma Turquoise Spacerowy

5
Lionelo Emma Turquoise Spacerowy
Wózek doszedł na następny dzień. Jestem zadowolona bo dostawa wyszła tanio i sam wózek kupilam naprawdę tanio a jest super! Leciutki, ma duży pojemny kosz, dwie tacki- jedna dla mamy i druga dla dziecka. Buda jest bardzo duża co oceniam na wielki plus bo gdy dziecko leży to buda zaslania całe dziecko 😃