Zdjęcie LG F-1443KDS - Gdańsk

LG F-1443KDS Gdańsk

4,42
22 opinie
Ostatnia znana cena: 2990,00 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

Technologia 6 Motion oferuje innowacyjne tryby pracy pralki, udoskonalające efektywność prania oraz zapewniające optymalną ochronę tkanin. Zwiększa to skuteczność prania, zapewniając optymalny ruch bębna w zależności od typu tkaniny, wybranego cyklu prania oraz stopnia zabrudzenia.

SILNIK DIRECT DRIVE

Pasek napędowy oraz koło pasowe są najczęstszą przyczyną awarii napędu pralek. Dzięki wyeliminowaniu tych dwoch elementow i bezpośredniemu połączeniu silnika z bębnem, system Direct Drive gwarantuje większą stabilność i trwałość silnika co pozwala oferować swoim użytkownikom 10-cio letnią gwarancję.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

System Direct Drive zużywa o wiele mniej energii od silnika konwencjonalnej pralki. Dodatkowo gwarantuje bezawaryjne jej użytkowanie przez o wiele dłuższy okres. Takie rozwiązanie to olbrzymia wygoda dla użytkownika, ale również znaczna oszczędność pieniędzy, a przede wszystkim energii i środowiska.

WYKRYWANIE WIELKOŚCI ZAŁADUNKU

Programowanie pralek Direct Drive jest łatwe dzięki systemowi wykrywania wielkości załadunku. Urządzenie rejestruje ciężar wsadu, by odpowiednio dobrać parametry prania. Rolę czujnika załadunku pełni silnik Direct Drive, który precyzyjnie określa wielkość wsadu i w zależności od niej programuje długość cyklu i ilość pobranej wody.

SMART DIAGNOSIS - INTELIGENTNA DIAGNOSTYKA

Nagła awaria? Teraz nie musisz się już martwić aby wytłumaczyć serwisantowi co dokładnie się stało. Nie musisz nawet zaglądać do instrukcji technicznej. Wystarczy. że wciśniesz odpowiedni przycisk w pralce i zbliżysz do niej swój telefon a w 20 sekund system Inteligentnej diagnostyki zweryfikuje usterkę i prześle niezbędne informacje do serwisu. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze.

PROGRAM ANTYALERGICZNY

Wysoka temperatura pary perfekcyjnie usuwa pozostałości detergentu, które mogą być przyczyną wielu nieprzyjemnych dolegliwości u osób z wrażliwą skorą. W trakcie ostatniego cyklu płukania lekko ciepła woda umożliwia całkowite wypłukanie resztek detergentu, które mogłyby być szkodliwe dla skory. Program polecany przez BAF.

PODWÓJNY SYSTEM NATRYSKU

System natrysku w pralkach parowych polega na jednoczesnym natrysku wody pobieranej z dna bębna i pary. Za pomocą pompy umieszczonej pod bębnem nieużywana woda, pozostająca pomiędzy dolną częścią bębna a zbiornikiem zewnętrznym, jest wprowadzana do obiegu, co generuje olbrzymie jej oszczędności w wysokości nawet 7l/kg.

WYJĄTKOWA POJEMNOŚĆ

Dzięki najnowszej technologii pralki LG BigIn mogą pomieścić nawet 11 kg prania! Większy załadunek podczas jednego cyklu to rzadsze pranie niż dotychczas. W 78-litrowym bębnie bez problemu zmieszczą się też duże, sprawiające problemy rzeczy, takie jak koce czy zasłony.

NISKI POZIOM HAŁASU I WIBRACJI

Dzięki bezpośredniwmu napędowi Inverter Direct Drive oraz innowacyjnemu systemowi tłumiącemu pralka emituje niski poziom hałasu zarówno podczas prania jak i wiorowania. Już nigdy dźwięki pralki nie będą przeszkadzać Ci w codziennych czynnościach.

Specyfikacja

Dane podstawowe

Producent
 • LG
Ładowność
 • 11 kg
Prędkość
 • 1400 obr./min.
Ładowanie
 • Od frontu
Klasa energetyczna
 • A++
Klasa wirowania
 • A
Wody na cykl
 • 77 litrów
Szerokość
 • 60 cm
Głębokość
 • 64 cm
Kolor
 • Białe

Opinie LG F-1443KDS

Ocena ogólna
4,42 na podstawie 22 opinie
 • 9...3
  5
  Pralka posiada wszystko co powinna, tak więc jestem zadowolona, że nie przepłaciłam. Jeśli chodzi o jakość prania to rewelacja, można sobie dobierać parametry wedle uznania, nie niszczy tkanin, dopiera wszystko, a przy tym nie pobiera dużo wody.
 • e...d
  5
  Świetnie dopiera nawet trudne zabrudzenia. Były obawy co do zużycia wody bo ma sporą ładowność, ale nie potrzebnie, oszczędność jest bardzo duża, zwłaszcza jak włączamy pranie parowe. Do tego chodzi chichutko, pomimo 1400 obr/min.
 • Użytkownik Ceneo
  5
  Pralka ma wsad na 11 kilogramów a pobór wody do wsadu zaczyna już od 1 kilograma, a to duży plus tej pralki. Moja stara candy dobierała tyle wody żeby zalać grzałkę. Silnik bez paska i szczotek redukuje drgania i pralka mniej hałasuje.
 • Użytkownik Ceneo
  5
  Porównując do mojej starej pralki, ta pierze efektywniej i mniej zużywa wody. Podobno energii czerpie też mniej, ale dla mnie bardziej istotne jest to, ze nie skacze po łazience podczas wirowania i mogę odświeżać w niej ciuchy.
 • 9...a
  5
  WITAM Opinie piszę rzadko ale o tej pralce postanowiłem napisać, bardzo dobra pralka używam dwa miesiące cicha, pranie prawie suche.pranie parowe świetna sprawa gorąco polecam.
  • cicha
  • bardzo ekonomiczna
  • dobre programy
  • cena