Cybex Talos S Lux Soho Grey Głęboko Spacerowy Gdańsk

Cybex Talos S 2w1 Wózek Głęboko-SpacerowyWózek Głęboko-Spacerowy Cybex Talos S 2w1 jest wózkiem dla tych, którzy nie lubią siedzieć w miejscu. Solidna konstrukcja oraz duże koła czynią go niekwestionowanym królem wypadów z maluchem w teren. Dlaczego Talos S 2w1? Chociażby dlatego, że mając ten …

od 2 648 Najbliżej: 3,8 km

Liczba ofert: 3

Oferta sklepu

Opis

Cybex Talos S 2w1 Wózek Głęboko-Spacerowy

Wózek Głęboko-Spacerowy Cybex Talos S 2w1 jest wózkiem dla tych, którzy nie lubią siedzieć w miejscu. Solidna konstrukcja oraz duże koła czynią go niekwestionowanym królem wypadów z maluchem w teren. Dlaczego Talos S 2w1? Chociażby dlatego, że mając ten wózek, zyskujesz w istocie dwa: głęboki i spacerowy.

Od pierwszych chwil

Twoja pociecha może cieszyć się z wózka Talos S 2w1 od samego początku. Siedzisko przekształcisz bowiem w kilku prostych krokach w wygodną, miękką gondolę. W zestawie otrzymujesz wszystko, co będzie ci potrzebne, by przekształcić siedzisko. W wózku głębokim twój malec będzie miał zapewnioną doskonałą ochronę przed wiatrem. Miękki materacyk zapewni z kolei odpowiednie dla małych plecków podparcie. Daszek pozwoli ci osłonić swojego bobasa, gdyby słońce świeciło zbyt mocno, a żeby nie było mu gorąco, masz do dyspozycji okienko z klapką w tylnej części daszka.

Zawsze miękko

Wszystkie koła wózka Cybex Talos S 2w1 posiadają zaawansowaną amortyzację, która ma za zadanie poprawić komfort podróżowania małego człowieka. Dzięki amortyzatorom zarówno w gondoli, jak i w siedzisku spacerowym twoja pociecha będzie mogła siedzieć wygodnie i bezpiecznie, a wyboje czy dziury nie zakłócą jej spokoju.

Wjedzie gdzie zechcesz

Talos S 2w1 został stworzony w taki sposób, że nawet górskie wycieczki nie stanowią dla niego problemu. Koła all-terrain są całkowicie odporne na przebicia, dzięki czemu nie grozi wam ,,kapeć" w środku lasu. Brak dętek oznacza także brak potrzeby pompowania - gdy już założysz koła na stelaż, możesz spokojnie o nich zapomnieć. Wypełnienie kół wózka stanowi poliuretanowa pianka, z wierzchu z kolei pokryte są gumą. W praktyce oznacza to wygodną jazdę i doskonałą przyczepność, także na mokrej nawierzchni. Talos S 2w1 prowadzi się lekko i przyjemnie. Jeśli musisz manewrować w ciasnych uliczkach czy między półkami w sklepie, zwolnij blokadę przednich kół. Niezablokowane koła moga obracać się w zakresie 360 stopni, dzięki czemu wózek jest niezwykle zwinny.

Czas leci

Dzieci rosną. Około 6 miesiąca życia należy przesiąść się z wózka głębokiego do spacerówki. Z wózkiem Talos S 2w1 wystarczy, że przekształcisz gondolę w siedzisko spacerowe. Możesz je zamontować zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Mniejsze dzieci wolą w czasie spacerów mieć rodzica w zasięgu wzroku, co daje im poczucie bezpieczeństwa.

Bezpieczne wycieczki

Maluszka w siedzisku spacerowym wózka Talos S 2w1 przypniesz dla bezpieczeństwa pięciopunktowymi pasami. Jak w samochodzie - pasy powinny być zawsze zapięte, jeśli dziecko przebywa w wózku. Zarówno na szelkach jak i pasie krokowym z klamrą znajdują się miękkie nakładki na pasy, których rolą jest zapobieganie otarciom. Pasy posiadają naturalnie regulację długości, ponieważ jedynie dobrze dopasowane spełnią swoje zadanie.

Spanie to wspaniała (nie)aktywność

Jeśli twoje dziecko upodobało sobie drzemki na spacerach, zadbaj, by było mu wygodnie. Siedzisko spacerowe wózka Talos S 2w1 możesz opuścić, by zapewnić swojemu maluszkowi odpowiednie ułożenie plecków. Dodatkowo obszerna budka daje malcowi odrobinę prywatności i odizolowuje go od otoczenia.

Na skarby i nie tylko

Poniżej gondoli/siedziska, wózek Talos S 2w1 posiada bardzo pojemny kosz. Jego otwarta konstrukcja daje ci wygodny dostęp do zawartości z trzech stron. Na zakupach nie musisz już brać ze sobą koszyka sklepowego - wszystko zmieścisz pod wózkiem.

Tak dużo umie, a jest taki mały

Wózek Cybex Talos S 2w1 jest wózkiem składanym. Po złożeniu (razem z siedziskiem) zajmuje bardzo niewiele miejsca. Zabezpieczenie przed samoczynnym rozłożeniem sprawia, że wózek łatwo przeniesiesz i włożysz do bagażnika.

Podsumowując, mając Talosa S 2w1, masz wielozadaniowy wózek na kołach all-terrain, który łatwo utrzymasz w czystości, przeniesiesz i który bez trudu zmieścisz w bagażniku obok zapasów bagażu oraz oczywiście zabawek maluszka. Brzmi to jak całkiem udany wypad z pociechą za miasto, prawda?

Specyfikacja

Dane podstawowe

Producent
 • Cybex
Rodzaj wózka
 • Miejskie (4 koła)
Kolor
 • Szare
Informacje dodatkowe
 • Amortyzatory
 • Hamulec
 • Możliwość zamontowania fotelika
 • Pałąk bezpieczeństwa
 • Skrętne koła
 • Zdejmowana tapicerka
Fotelik
 • Brak fotelika w zestawie
Typ siedziska
 • Kubełkowe
Stelaż
 • Aluminiowy
Rodzaj stelaża
 • Aluminiowy
Liczba kół
 • 4
Rodzaj kół
 • Gumowe
Waga [kg]
 • 13,6 kg

Opinie Cybex Talos S Lux Soho Grey Głęboko Spacerowy Gdańsk

Ocena ogólna
5 na podstawie 1 opinia
 • c...6
  5
  bardzo dobra jakość, dobry terenowy wózek
  • bezpieczeństwo
  • łatwość montażu
  • wygoda