Zdjęcie Afrelli Nuvola 90 Biały - Gdańsk

Afrelli Nuvola 90 Biały Gdańsk

Okap kominowy Nuvola z białą szybą.Klasyczny okap w nowoczesnym wydaniu. Wspaniałe urządzenie dla osób lubiących sprawdzone, skuteczne rozwiązania i znaną, uniwersalną formę. Nuvola wykonana jest w przeważającej części ze stali nierdzewnej, która świetnie sprawdza się w większości pomieszczeń …

Ostatnia znana cena: 1149,00 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

Okap kominowy Nuvola z białą szybą.

Klasyczny okap w nowoczesnym wydaniu. Wspaniałe urządzenie dla osób lubiących sprawdzone, skuteczne rozwiązania i znaną, uniwersalną formę. Nuvola wykonana jest w przeważającej części ze stali nierdzewnej, która świetnie sprawdza się w większości pomieszczeń kuchennych. Wytwornym dodatkiem jest frontowy panel wykonany ze szkła hartowanego w modnej bieli lub czerni. Kapitalne pochłanianie zapewnia ogromna powierzchnia pochłaniania znajdująca się centralnie nad płytą grzewczą. Komponentami najnowszej generacji są energooszczędne światełka LED oraz sterowanie dotykowe. Użytkownicy niezwykle cenią sobie dodatkową powierzchnię w postaci "daszka" okapu - można go wykorzystać na przykład jako półkę na przyprawy.

Występuje w rozmiarze 60 i 90 centymetrów. Posiada 4 stopnie prędkości i 9-minutowy timer. Wydajność: 672 m3/h. Możliwość dodatkowego zakupu pilota zdalnie sterowanego.

Specyfikacja

Dane podstawowe

Producent
  • Afrelli