Gazetka netto.pl

W Netto, gazetka występuje w dwóch egzemplarzach - pierwsza dotyczy oferty tygodniowej a druga promocji na weekendy. Gazetka Netto ofert tygodniowych zaczyna się w poniedziałek i kończy się w niedzielę. W przypadku gazetki Netto weekendowej, promocje zaczynają się w czwartek i kończą z końcem tygodnia. Promocje w Netto cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów, którzy chcąc być na bieżąco, śledzą ofertę i Netto gazetki.

Netto jest siecią dyskontów, które oferują swoim klientom produkty w atrakcyjnej, niskiej cenie. Najbliższą konkurencją Netto są sklepy takie jak Lidl lub Biedronka. Klienci cenią w ofercie Netto szeroki asortyment, który nie ogranicza się jedynie do artykułów spożywczych. W ofercie Netto znajdziemy często produkty odpowiadające promocjom tematycznym. Mogą to być zarówno akcesoria, odzież, gadżety, dekoracje a nawet meble. Akcje promocyjne Netto mogą być skierowane do konkretnej grupy wiekowej klientów. Często oferowany jest asortyment dla seniorów np, laski czy ciśnieniomierze a także asortyment skierowany do potrzeb dzieci jak np. zabawki czy pieluchy.

Chociaż większość z nas, może pomyśleć, że sklepy sieci Netto pochodzą z Niemiec to faktem jest, że ojczyzną sklepu jest Dania. Historia tego popularnego dyskontu sięga 1981 roku, kiedy to otwarto w Kopenhadze pierwszy market. Netto skupia swoje działania na kilku wybranych rynkach krajów europejskich. Netto możemy znaleźć w Niemczech, Danii, Szwecji i w Wielkiej Brytanii. Sieć silnie rozwinęła się w naszym kraju i liczy na chwilę obecną ponad 350 oddziałów. Sklepy zlokalizowane są raczej w większych miastach. Co ciekawe, pierwszym miastem, w którym otwarto Netto był Szczecin. Otwarcie sklepu miało miejsce w 1995 roku.