Zasilacze awaryjne UPS Elbląg

i okolice
Zasilacze awaryjne UPS
Zasilacze awaryjne UPS
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

CyberPower UPS CP1500EPFCLCD

5
CyberPower UPS CP1500EPFCLCD
UPS mam już prawie 2 lata i jakoś produkt mnie nie zawiódł jeśli chodzi o funkcjonalność (robi swoje bardzo dobrze). W bieżącym roku zarejestrowałem ~30 zdarzeń w których urządzenie aktywnie podtrzymywało podpięte urządzenia. Urządzenie od nowości po wyjęciu z kartonika posiada fabryczną blokadę uniemożliwiająca aktywację UPSa w trakcie transportu. Aby uruchomić pierwszy raz urządzenie, trzeba podpiąć całość do gniazdka (następuje dezaktywacja fabrycznej blokady). UPS w trakcie obciążenia (przypadek braku zasilania w sieci), aktywuje wewnętrzny system chłodzenia w postaci wiatraczka (dźwięk nie jest uciążliwy, słyszalny jedynie z bliska w totalnie cichym pomieszczeniu). Wygląd i wymiary tego urządzenia są na wysokim poziomie. Można się jedynie na siłę przyczepić do pewnych drobnych detali obudowy wykonanych z fortepianowego plastiku (radzę to wycierać mikrofibrą). System zarządzania UPSem z poziomu PC Windows jest bardzo dobrze dopracowany (nigdy nie miałem problemów z aplikacją w postaci stabilności). LCD z informacjami systemowymi można ustawić w tryb ciągłego wyświetlania, lub jedynie na ograniczony czas po wciśnięciu przycisku "display". Irytujące dźwięki sygnalizujące brak zasilania w sieci oraz tryb aktywności urządzenia w czasie podtrzymywania urządzeń również można dezaktywować. Miałem okazję rozmawiać z oddziałem technicznym tej firmy w ramach doboru zamienników baterii i byłem miło zaskoczony szybką, wręcz pozytywną odpowiedzią.

APC Power-Saving Back-UPS ES 8 Outlet 700VA 230V CEE 7/5 ( BE700G-FR)

5
APC Power-Saving Back-UPS ES 8 Outlet 700VA 230V CEE 7/5 ( BE700G-FR)
Zwykły komputer z monitorem 24" głośnikami Creative G500 śmiało utrzymuje przy życiu pomimo braku prądu przez kilkanaście minut. Do domowego użytkowania jak najbardziej się nadaje. Polecam

APC Back-UPS 700VA (BX700U-FR)

4,5
APC Back-UPS 700VA (BX700U-FR)
Sprawdzony, firmowy produkt, z optymalnymi w swojej cenie parametrami akumulatora. Podtrzymanie zasilania zestawu komputerowego 375 + 35 W około 8 minut wystarcza do spokojnego i bezpiecznego wyłączenia wszystkich aplikacji w Win7.