Samsung 24" Odyssey G3 (LS24AG300NRXEN) Elbląg
6 opinii
Samsung Odyssey G3 Wysoka częstotliwość odświeżania wynosząca 144 Hz i szybki czas reakcji Pokonaj każdego wroga, nawet w szybkich i dynamicznych scenach. Niezwykle wysoka częstotliwość odświeżania wynosząca 144 Hz eliminuje opóźnienia, pozwalając Ci reagować w czasie rzeczywistym. …
od 649 Najbliżej: 0 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Samsung Odyssey G3 Wysoka częstotliwość odświeżania wynosząca 144 Hz i szybki czas reakcji Pokonaj każdego wroga, nawet w szybkich i dynamicznych scenach. Niezwykle wysoka częstotliwość odświeżania wynosząca 144 Hz eliminuje opóźnienia, pozwalając Ci reagować w czasie rzeczywistym. Błyskawicznie zaatakujesz wrogów z czasem reakcji 1 ms, a szybsze, płynniejsze i precyzyjniejsze ruchy myszy sprawią, że bez chwili wahania pokażesz przeciwnikom, na co Cię stać. AMD FreeSync Premium Płynna gra bez wysiłku. AMD FreeSync Premium oferuje adaptacyjną technologię synchronizacji, która ogranicza rwanie i przeskakiwanie obrazu, jak również opóźnienia na wejściu. A kompensacja niskiej częstotliwości wyświetlania klatek zapewnia, że każda scena prezentowana jest z perfekcyjną płynnością. Gra widziana dokładnie tak, jak chcesz Oczekujesz dużej elastyczności, aby zapewnić jeszcze większy komfort i wiele zwycięstw: Monitor może być przechylony, obracany i dostosowywany do wysokości, dzięki czemu masz optymalny widok na przeciwników. Brak ramek z trzech stron stwarza maksymalną przestrzeń dla odważniejszych rozgrywek z jeszcze większym rozmachem. Z kolei, precyzyjne ustawienia dwóch wyświetlaczy sprawią, że nic nie umknie Twojej uwadze.  Zadbaj o oczy, by osiągnąć więcej Chroń oczy i osiągaj więcej. Zaawansowana technologia redukuje zmęczenie wzroku, by umożliwić Ci bardziej komfortowe, długotrwałe korzystanie z monitora. Rozwiązanie Flicker Free nieustannie niweluje męczące i irytujące migotanie ekranu, a tryb Eye Saver ogranicza emisję niebieskiego światła. W efekcie Twoje oczy dłużej pozostają wypoczęte.
Specyfikacja
Podstawowe
Marka
  • Samsung
Przekątna ekranu
  • 24 cale
Proporcje ekranu
  • 16:9
Kolor
  • Czarne
Technologia
  • LED
Rozdzielczość
  • 1920x1080
Częstotliwość odświeżania
  • 144Hz
Rodzaj matrycy
  • VA
Rodzaj podświetlenia
  • LED
Jasność
  • 250cd/m2
Kontrast dynamiczny
  • Mega
Czas reakcji
  • 1 ms
Powłoka matrycy
  • Matowa
Kąty widzenia w pionie
  • 178°
Kąty widzenia w poziomie
  • 178°
Funkcje dodatkowe
  • AMD FreeSync
Ekran dotykowy
  • Nie
Tryb HDR
  • Nie
Głośniki
  • Nie posiada
Tuner TV
  • Nie posiada
Złącza
  • HDMI
Funkcja pivot
  • Tak
Montaż ścienny
  • Tak
Standard VESA
  • 100x100
Głębokość z podstawą
  • 219mm
Waga z podstawą
  • 4,1 kg
Wielkość ekranu
  • 61 cm
Pobór mocy
  • 21W
Pobór mocy w trybie czuwania
  • 0,5W
Klasa energetyczna
  • E
Klasa efektywności energetycznej w trybie HDR
  • Nie dotyczy
Klasa efektywności energetycznej w trybie SDR
  • E
Typ urządzenia
  • Konsumenckie
Etykieta energetyczna
  • https://www.oleole.pl/energy-label-without-watermark.ltr?code=1287525
Karta informacyjna
  • https://www.euro.com.pl/product-energy-cards/new-123210283793.pdf
Model
  • Samsung Odyssey G3 SAG300NUX
Opinie Samsung 24" Odyssey G3 (LS24AG300NRXEN) Elbląg