Senpo Stelaż Duoflex Nv 120X200Cm Dzierżoniów

Stelaż DuoFlex NV składa się z 28 sprężystych listew o szerokości 35 mm, z drewna bukowego, klejonego warstwowo. Regulacja stref twardości wspomaga strefy zastosowane w materacu lub sama je tworzy, jeśli materac takowych nie posiada. Strefy twardości, pozwalają dostosować materac do anatomicznych …

od 515 Najbliżej: 49 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

Stelaż DuoFlex NV składa się z 28 sprężystych listew o szerokości 35 mm, z drewna bukowego, klejonego warstwowo. Regulacja stref twardości wspomaga strefy zastosowane w materacu lub sama je tworzy, jeśli materac takowych nie posiada. Strefy twardości, pozwalają dostosować materac do anatomicznych krzywizn kręgosłupa, zapewniając mu właściwą, zdrową pozycję podczas snu. Listwy montowane są w elastycznych uchwytach. Rama została wzmocniona pasem, dla jeszcze lepszego rozłożenia ciężaru ciała. Środkowa część stelaża jest regulowana, umożliwiając zmianę twardości.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • Senpo
Rozmiar
  • 120x200
Obciążenie maksymalne
  • 130kg

Opinie Senpo Stelaż Duoflex Nv 120X200Cm Dzierżoniów

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 1 opinia
  • h...2
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Zamówionego stelaża jeszcze nie mogę ocenić - zrobię to po zamontowaniu w łóżku.