Cobi Cookeez Makery Pieczone Chlebusie MO-23501 Dzierżoniów

4,5
1 opinia

Zestaw dla miłośników gotowania i pieczenia! Przygotuj ciasto, włóż do piekarnika…WOW! Bułeczka gotowa i do tego jest ciepła i pachnie tak smakowicie! Wymieszaj składniki na ciasto z wodą, zagnieć ciasto i uformuj babeczkę. Udekoruj ją za pomocą szpatułki, a następnie włóż do piekarnika. Poczekaj …

od 185,05 Najbliżej: 0,5 km

Liczba ofert: 29

Oferta sklepu

Opis

Zestaw dla miłośników gotowania i pieczenia! Przygotuj ciasto, włóż do piekarnika…WOW! Bułeczka gotowa i do tego jest ciepła i pachnie tak smakowicie! Wymieszaj składniki na ciasto z wodą, zagnieć ciasto i uformuj babeczkę. Udekoruj ją za pomocą szpatułki, a następnie włóż do piekarnika. Poczekaj 90 sekund (w tym celu nastaw minutnik) …. Dzwoni dzwonek! Niespodzianka! Pachnący, ciepły chlebuś-maskotka gotowy! Możesz otrzymać jeden z 3 rodzajów chlebków: Bułeczkę Hauhau, Chlebek Ciakotta, Kajzerkę Kickic. Chlebuś - maskotka jest interaktywna, reaguje na dotyk i wydaje śmieszne dźwięki. Ma zapach prawdziwego chlebusia. Możliwa powtórka zabawy. Baterie: Wymagane 4 baterie AAA. Załączono baterie do celów demonstracyjnych. Największym efektem WOW piekarnika Cookeez Makery Oven jest sytuacja, gdy ciasto Twojego dziecka zmienia się w ciepłą, cudownie pachnącą, interaktywną pluszową zabawkę! W procesie pieczenia dzieje się magia! Po 90 sekundach licznik czasu „zadzwoni”, informując dziecko, że jego nowy pluszowy przyjaciel jest upieczony i gotowy na spotkanie z Tobą! Kiedy otwierają drzwiczki piekarnika, ukazuje się najbardziej uroczo pachnąca bestia! Piekarnik Cookeez Makery kryje w sobie jedną z najbardziej niesamowitych niespodzianek spośród wszystkich zabawek! Kiedy Twoje dziecko otworzy drzwiczki piekarnika po włączeniu timera, nie tylko zobaczy uroczego pluszaka, ale także poczuje jego ciepło, trzymając go i poczuje jego pyszny zapach - zupełnie jak świeżo upieczony chlebek!

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Cobi
Przeznaczenie
 • Uniwersalne
Wiek dziecka
 • Dla przedszkolaka (>3 lat)
Materiał
 • Plastik
Certyfikaty, opinie, atesty
 • CE
Szerokość
 • 19 cm
Głębokość
 • 21 cm
Model
 • MO-23501

Opinie Cobi Cookeez Makery Pieczone Chlebusie MO-23501 Dzierżoniów

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,5 na podstawie 1 opinia
 • m...s
  4,5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.