Warmtec konwektorowy ścienny EWX-1000W Działoszyce
14 opinii
Grzejnik konwektorowy WARMTEC EWX-1000W + 2 opcje montażu, naścienny + nóżki statyczne Elektryczny grzejnik konwektorowy z serii EWX o mocy 1000W marki Wartmec jest urządzeniem grzewczym świetnie nadającym się do ogrzewania zarówno powierzchni biurowych, jak i mieszkalnych. Elementem grzewczym w …
od 250 Najbliżej: 44 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Grzejnik konwektorowy WARMTEC EWX-1000W + 2 opcje montażu, naścienny + nóżki statyczne Elektryczny grzejnik konwektorowy z serii EWX o mocy 1000W marki Wartmec jest urządzeniem grzewczym świetnie nadającym się do ogrzewania zarówno powierzchni biurowych, jak i mieszkalnych. Elementem grzewczym w urządzeniu jest wysokotemperaturowa grzałka grzebieniowa, która pozwala na bardzo szybkie ogrzanie pomieszczenia. Zastosowany w urządzeniu bimetaliczny regulowany termostat posiada aż 8 nastaw temperatury w zakresie od 6°C do 30°C. Taki zakres regulacji pozwala jednocześnie na komfortowe oraz oszczędne użytkowanie pomieszczeń w których znajduję się konwektor. Grzejnik wyposażony jest również w tryb pracy mrozoochronnej, który pracuje w zakresie od 5°C do 7°C oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem, które wyłączy urządzenie np. w przypadku jego zasłonięcia. W zestawie z grzejnikiem znajduję się uchwyt ścienny wraz z wszystkimi śrubami montażowymi, a sam grzejnik podłączany jest do prądu za pomocą kabla zakończonego wtyczką. Dodatkowo w tej ofercie dodajemy do tego grzejnika nóżki statyczne, co daje dwie opcje montażu grzejnika, zarówno naściennie jak i stacjonarnie montując nóżki statyczne. Zalety grzejnika konwektorowego EWX-1000 bimetaliczny termostat, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zestaw montażowy w komplecie, podłączenie za pomocą kabla zakończonego wtyczką, ochrona antyzamarzaniowa 5°C do 7°C, II podwyższona klasa ochrony przed porażeniem prądem elektrycznym, Parametry Moc: 1 kW Stopień ochrony: IP20 Wydajność (B) - średnie ocieplenie: 10 m2 Waga: 3,3 kg Specyfikacja Moc: 1 kW Zasilanie: ~230 V, 50 Hz Rodzaj: standardowy Typ: ścienny Wbudowany timer: nie Wbudowany termostat: tak Stopień ochrony: IP20 Wymiary (szer. x wys. x gł.): 490 x 450 x 80 mm Waga: 3,3 kg Sterowanie przez internet: nie Wydajność (A) - słabe ocieplenie: do 7 m2 Wydajność (B) - średnie ocieplenie: do 10 m2 Wydajność (C) - dobre ocieplenie: do 14 m2 ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA 1 szt. grzejnik konwektorowy EWX, 2x wsporniki do montażu na ścianie 1 zestaw,- 4 szt. wkręty, kołki rozporowe, 1 eg. instrukcji, 1 szt. opakowanie komplet nóżek statycznych Budowa grzejnika: Obudowa grzejnika Przełącznik mocy grzewczej Termostat Wylot powietrza Na rysunku u góry: Panel sterowania dla modeli grzejnika bez regulacji poborem mocy (EWX-500, EWX-1000) Na rysunku na dole: Panel sterowania dla modeli grzejnika z regulacją poborem mocy (EWX-1500, EWX-2000,EWX-2500) Przełącznik mocy grzewczej Aby przełączyć grzejnik w tryb oszczędzający połowę mocy (dla grzejników z regulacją poboru mocy czyli modele EWX-1500, 2000,2500W) wystarczy ustawić przełącznik z pozycji "II" na "0" Modele o niższej mocy EWX-500 i EWX-1000 nie mają możliwości przełączenia mocy. Pokrętło termostatu Termostat odpowiada za regulację temperatury oraz tryb przeciw zamarzaniu. Obrót pokrętła termostatu zgodnie z ruchem wskazówek zegara podnosi temperaturę, obrót w przeciwną stroną obniża zadaną temperaturę. URUCHOMIENIE FUNKCJI PRZECIW ZAMARZANIU. Pokrętło termostatu należy ustawić w pozycji "*" i włączyć grzejnik jednym z przełączników Montaż na ścianie: Górny hak Dolny zaczep Parapet Podłoga 120 mm max 100 mm min 150 mm 185 mm min 100 mm min Przy montażu grzejnika należy zachować minimalne odległości jak jest to pokazane na rysunku obok 15 cm 50 cm 15 cm 4 . 50 cm 5. 10 cm Podłączenie grzejnika do gniazdka Montaż nóżek Nóżki montuje się za pomocą dołączonych do zestawu wkrętów, które przykręca się do podstawy jak pokazano na rysunku W żadnym wypadku nie można ustawiać grzejnika na podłodze bez przykręconych nóżek. Aby uniknąć przegrzania, nie należy nakrywać grzejnika. NIE WOLNO częściowo lub całkowicie blokować otworów wentylacyjnych w kratkach grzejnika, umieszczać w pobliżu grzejnika łatwopalnych materiałów i przedmiotów, instalować grzejnika bezpośrednio pod gniazdkiem elektrycznym, użytkować grzejnika w bezpośrednim sąsiedztwie wanny, prysznica lub basenu, dotykać wtyczki lub powierzchni włączonego grzejnika mokrymi rękami. Opcjonalnie oprócz montażu na ścianie producent umożliwił poprzez zakup akcesoriów dodatkowych jeszcze dwie możliwości montażu: Na naszych aukcjach znajdą Państwo zarówno grzejniki z opcją montażu na nóżkach statycznych jak też grzejniki z kółkami co ułatwi korzystnie z grzejnika w wielu pomieszczeniach Rozmiary grzejników Warmtec serii EWX
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Warmtec
Model
  • EWX-1000W
Rodzaj
  • Konwektory
Moc
  • 1 kW